Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves lány 15 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány 15 éves fiú párosítás mennyire előnyös az én szempontomból?

Figyelt kérdés

Én vagyok a fiú, 10.-es, a lány 7.-es. A koromhoz képest is érettebb vagyok, meg eddig nálam idősebb barátnőim voltak csak.

Egyáltalán szóba állna velem szerintetek?:D

Igazából nem dumáltam még vele soha szimplán külsőre tetszett meg , egyszer beszélek vele


2015. szept. 17. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitudja , egy probát megér
2015. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" A koromhoz képest is érettebb vagyok"


Ezt írni se keleltt volna. Mindenk itudja a Gyakorikerdesek.hu-n, hogy aki hasonló kérdést tesz fel, az mind érettebb a koránál. Ez TÉNY.


Mit akarsz tőle? Barátkozni? Teljesen okés. Vagy többet? Akkor lehet érdekes adolog. Mivle bármi megtörténhet, lehet meg is fog. Lehet, hogy megtudjják a szülei, és jól elintéznek. Lehet, hogy leszarják és minden jó lesz. Lehet, hogy a csaj kihasznál. Lehet, hogy örökre belédszeret. Lehet, hogy... Ki tudja megmondani? senki.

2015. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A tapasztalatok alapján lehet ám rá válaszolni, de akkor nem vgyok érettebb a koromnál, sőt, egy 10 éves szintjén vagyok, mert azt hittem ide bármilyen kérdést ki lehet írni amire éppen kíváncsi vagyok.
2015. szept. 17. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Az ilyen reakció miatt vagy éretlen.
2015. szept. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!