Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Foglalkozzak a csajjal ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak a csajjal ezek után?

Figyelt kérdés
Két hete ismertem meg egy csajt, jól elvoltunk, sokat beszéltünk, randiztunk is. Csak a pusziig jutottunk el. Rengetegszer írt rám vagy jött oda beszélgetni, de az elmúlt 4 napban mintha szakadás lett volna, nem ír, nem beszél velem, néha váltunk 1-2 szót. Egyfolytában egy másik fiúval járkál, beszél. Azt várja, hogy én lépjek vagy egyszerűen megunt/dobott?

#csaj #namrarq
2015. szept. 18. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet megbántottad vmivel.

Ez csak így az egyik napról a másikra történt? Beszèlj vele, kérdezd meg tőle h ki a másik srác... ha azt mondja h csak egy barát, akkor hívd el randizni, így kiderül h igazat mondott-e. Sok sikert!:)

2015. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem bántottam meg semmivel. Egyszerűen csak ilyen hidegen viselkedik velem. Még kedden elhívott engem ebédelni, és akkor is erről a másik fiúról beszélt, hogy összeveszett vele valaminek. Azóta én elég "leszarom" stilusba váltottam. Direkt nem írok neki, nem keresem. Várom h ő keressen, ha érdeklem úgyis megteszi.
2015. szept. 18. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
hidd el nm fog keresni, talán megkérdezhetnéd, h mi a baja és ha ezek után is visszautasító lesz, szard le
2015. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem nem is tetszettél neki csak barátkozni akart
2015. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele! Mutasd meg, hogy jobb vagy, mint a másik srác. Addig, míg van lehetőséged.
2015. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele! Szerintem írj rá beszéljetek,talizzatok...és ne leszarom módon válaszolj bármire is..lehet hogy csak várja hogy érdeklődj iránta (ahogy most te is várod hogy írjon) próbáld meg veszteni nem tudsz vele...de mèg nyerni nyerhetsz :)
2015. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha most ráírok akk soha nem tudom meg h keresett-e volna magától. Ha fog keresni, akk legalább tudom h jelentek vmit neki.
2015. szept. 18. 17:01
 8/8 Zedricht ***** válasza:

Ugyan ez van velem.

Nem irtam, o sem irt.

Nemertem mi volt a baja..

Dehat..ez van, ha o igy all a dologhoz en se tudtam mashogy.

Elgelejtem es kesz.

2015. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!