Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akarom elvesziteni de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elvesziteni de felek hogy igy lesz . Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

L: 16 vagyok es van egy 21 eves baratom ( tudom sok a korkulombseg de nem kiosztasra van szuksegem hanem segitsegre ! ) A baratom nemetorszagban dolgozik en pedig Romaniaban elek !! Es mivel megkezdodott a suli kevesebbet tudunk beszelni mint azelott !!! Az este eleg sokaig beszeltunk es bejott anyukam eszre is vette ! Ma irt a fiunak egy uzenetet hogy remeli tudja hogy nekem az iskola a fontos most es hogy nem tudunk sokat beszelni majd !! Aztan mikor hazajottem a sulibol irtam neki egy uzenetet h " nagyon szeretlek " erre o valaszolt is ahogy tudtt h " en is :)) " folyton a nevetos sajlival volt es egyre furabban viselkedett !! Mi tortenhetet?? Vege lesz most ennek a kapcsolatnak ? Bezavart anyukam uzenete ? Vagy talan a tavolsag ? vagy akar nem szeret mar ?

Nehez ez a bizonytalansag kerlek segitsetek !!

elore is koszonom



2015. szept. 18. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

én ilyen távkapcsolatban nem élnék személy szerint. én és a barátom közt 25 km és 10 év van. nekem még ez is sok :D mármint a 25 km. még így se tudjuk mindennap megoldani, meg ugye dolgozik. anyukád üzenete lehet bezavarta, bár én ezt nem tudom.

21 évesen szerintem ő nem fog nálad leragadni, főleg hogy ennyi a távolság köztetek. már bocs, de szerintem ez így van. 21 évesen nem fogja sokáig bírni szex nélkül. ha pedig ennyi a távolság sokszor nem lehet szex. legalábbis veled nem.

2015. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valszod !! amugy meg csak 2 honapra megy ki dolgozni aztan egesz evben itthon van !!
2015. szept. 19. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:
És amugy egy helyen laktok? Ő is Romániában lakik?
2015. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen egy faluba lakunk :)
2015. szept. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!