Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm egy nap egyik pillana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy nap egyik pillanatról a másikra minden kapcsolatot megszakított velem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem,nem csalt meg, nincs senkije, jóformán meg sem jelenik emberek közt, tudtommal a barátait is hanyagolja. Egyszerűen egyik pillanatról a másikra bezárkózott a szobájába minden előjel nélkül, és sehogyan sem tudom elérni. Pedig minden szinte tökéletes volt, volt már néhány hullámvölgyünk, de talán épp most ment minden a legjobban. Egyszerűen fel sem fogom a dolgot. Már egy hónapja történt, azóta semmibe vesz, pedig tudtommal semmi rosszat nem tettem ellene. Mi történhetett? Mit tegyek? Nagyon nehezen bírom nélküle.

2015. szept. 22. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán jobban érzi magát egyedüli ahol nincs felelőssége.


Én is belegondolok párszor hogy jobb igy most mert soha semmi felelősségem nem volt és ha barátnőm lenne akkor nem tudnám megszokni.

2015. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt, kicsit elkésett a felismeréssel :D ha legalább valami szakításfélét vagy indokot kapok, akkor talán megértem... de az ignorálásnál semmi nem fájóbb.
2015. szept. 22. 19:57
 3/9 anonim válasza:
Ki szeretett belőled
2015. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
velem is pont ez történt de tényleg,de hát lányok.. nehéz megérteni őket,nekem is hiányzik de nem tehetek semmit.Várj lehet csak kell egy kis idő neki.Bár az én esetemben kb 0,0001 százalék esély van hogy újra helyre jönne. Gyere igyunk erre :D
2015. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inni mehetünk xD
2015. szept. 22. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Oké :D
2015. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam csak fiúval szerintem kiszeretett belőlem de ez van még mindig 4 hónapja nap mint nap rá gondolok és ez szerintem sokáig így lesz. Lehetséges hogy kiszeretett belőled :(
2015. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha így van, miért nem szólt? Nem vagyok olyan jó pasi, de mindig minden tőlem telhetőt megtettem érte, egy búcsúzás kijárt volna. És nem csak tőlem vonult el, szinte a teljes szociális életet feladta... akárhogyis, nélküle semmit nem érek.
2015. szept. 22. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mélyponton van, és úgy érzi, jobb most neki egyedül. Nem tudom miért, de az is megfordult a fejemben, hogy terhes lett, és ezt nem tudja rendesen kezelni, ezért fordult el mindenkitől.

Mindesetre, bárhogy is van, egy magyarázatot megérdemelsz. Próbáld meg elkapni személyesen, beszélj vele.

2015. szept. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!