Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltem a legjobb barátomat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltem a legjobb barátomat a kapcsolatától, vagyis inkább a kapcsolatának a végétől. Velem van a baj? 16/F

Figyelt kérdés
Legjobb barátom és a barátnője 1 hónapja vannak együtt. Halvány jelét sem látni a szakításunknak, de én már félek. Az előző barátnőjével 2 évig voltak együtt (ami ilyen korban hosszú időnek számít), és amikor szakítottak, olyan szintű depresszióba esett, hogy egyszer megpróbálta megfojtani magát a kádban, de szerencsére megijedt tőle, és mégse tette. Amikor ez történt, körülbelül 1 éve, akkor még épp csak haveri viszonyban voltunk, de azóta elmélyült a kapcsolatunk. Mint mondta, meg ahogy látszik is, a jelenlegi barátnőjét már jobban szereti, mint az előzőt. Félek, hogy ha egyszer szakítanak, szegény még durvábban össze fog omlani, mint ezelőtt, és bele se merek gondolni, miket fog csinálni magával. Mostmár ott lennék neki ha ez megtörténne, de nem tudom 0-24ben felügyelni, hogy ne tegyen magában kárt. Nem merem neki elmondani a félelmemet, mert nem hiszem, hogy örülne, hogy pártatlan személyként már a szakításukon gondolkozok, meg aztán ő nem is az a típus, aki szeret komoly dolgokról beszélni. Bunkó, bántó, meg hasonló kommenteket légyszíves mellőzzétek, mert lehet, hogy a leírtak alapján nem tűnik komolynak, de nekem ez nagyon fontos.

2015. szept. 27. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem normális. Aggódsz a legjobb barátodért, és ez rendben van, pláne azok után, amiket leírtál a szakításáról az előző barátnőjével. Szerintem örülj, hogy talált valakit, és örülj a kapcsolatának. Ha ne talán szakítanak, akkor beszéltesd sok dologról, emlékeztesd, hogy vannak akik szeretik, adj neki reményt. :). De ezen most még kár aggódni :).
2015. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, csak azt tudom én is mondani, amit az előző tanácsolt, ha most már tényleg olyan jóban vagytok, akkor szerencséje van veled, mert így már legalább te tudsz rá figyelni :)

Egyenlőre semmi okod aggódni, örülj neki, hogy boldogok. Viszont legyél mindig mellette, ha esetleg szakítanak, hogy érezze, van aki törődik vele, és nem dőlt össze a világ, azért, mert mégse találta meg a nagy őt...

2015. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!