Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Van egy 4 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy 4 éves kapcsolatom ami eléggé el van laposodva, egésznap itthon ülés, tvzés semmi extra program. Az ágyban se működik minden ahogy kéne.

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kapcsolatom ami eléggé el van laposodva, egésznap itthon ülés, tvzés semmi extra program. Az ágyban se működik minden ahogy kéne. És most van egy srác aki nagyon tetszik, de nem tudom hogy mit tegyek szakítsak a barátommal vagy maradjak vele? Már nem vagyok szerelmes mint anno.

2015. okt. 3. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18/l 24/f
2015. okt. 3. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi tart mellette? Leélnél így még 50 évet?
2015. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félek hogy megbánnám, összetörnék . És őt is sajnálnám
2015. okt. 3. 22:00
 5/6 anonim válasza:

mi nem jó az ágyba?

szerintem beszel vele ne dobj el ennyi időt de ha már semmit nem érzel akkor nincs értelme folytatni mivel akkor nem ő az igazi és azért nem fog rád találni az igazi mert a nem igazival vagy

2015. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ő inkább csak hétvégén szexelne , hétköznap inkább kiveri amit ugye bár tagad!

Én meg nem csak hétvégén kívánnom

2015. okt. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!