Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy van ez? Én ezt nem értem.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? Én ezt nem értem.

Figyelt kérdés
Van olyan barátnőm aki teljesen átlagos, szépnek se mondanám mégis volt már hat barátja és a mostanival már egy éve együtt van. Ugyanakkor van egy gyönyörű barátnőm, mindenki úgy oda van érte, hogy ő milyen szép, és hát valóban az, kedves, aranyos, még sem volt még egy barátja sem.

2015. okt. 7. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves, küldesz képet? Hol lakik?
2015. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emberfüggő ez nagyon,hogy ki milyen könnyen lesz szerelmes,illetve kit milyen könnyű "megszerezni".:) (ezt nem rosszból értem,csak vannak lányok akikért pl. nagyon sokat kell küzdeni)
2015. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!