Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akarok barátot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok barátot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ráérek meg minden, de annyira rossz érzés fog el, ha egy fiú közeledik. Meg általában addig tetszik valaki, amíg nem érdeklem. Volt, hogy annyira akartam, hogy valaki rám írjon, aztán mikor megtette, és kiderült, hogy tetszem neki, újra előjött az az érzés, hogy én ezt mégse akarom. 15/L

2015. okt. 10. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is így van, nem tudom miért, de legalább tudom h nem vagyok egyedül így. Amikor beleszerettem egy fiúba és meg kérdezte járnák-e vele azt mondtam nem. Most meg szerelmes belem egy fiú és eddig tetszett most h tudom h bejövök neki már nem. Remélem ezt a hülyeséget még kinövöm :D 14L
2015. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az kell nektek akit nem kaphattok meg.mondjuk én örülnék egy barátnőnek.14/F
2015. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha akartok rámírhattok.
2015. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Haha, hát sajnos velem ugyanez a helyzet. :D Nekem mondjuk elég komoly bizalmi problémáim vannak, elkötelezettségi fóbia szerűség... Inkább távolságtartó vagyok, és eddig még nem sikerült olyan fiút találnom, aki érzelmileg nem "akaszkodott" rám. Szükségem van személyes térre, egy racionális gondolkodású emberre, lehet hogy még te sem vagy kész lelkileg egy kapcsolatra. Nincs ezzel baj, nyugi.

17/l

2015. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mlndom,ha valaki akar rámírhat.
2015. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugyanez egyébként. Mármint, ha valakinek tetszettem már két beszélgetés után éreztem, hogy ragaszkodik vagy nem tudom. Sziveket ír, meg olyanokat mond, ami nekem már sok egy "alig ismerem" embertől. Ha már összejövök valakivel azt ismerjem, az pedig nem egy hét alatt történik meg. Ennyit viszont senki nem vár, és feladják. Én is elég távolság tartó vagyok, még a barátaimmal is, meg nem vagyok az a nyálas fajta, becézős, így szeretlek-úgy szeretlek ember se, senkivel.:D Megnyugodtam, köszönöm a válaszokat!:)
2015. okt. 10. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez van. Van egy srác, bazira bejön, észrevettem, hogy szemezne velem, közeledne, de most, hogy sejtem, hogy nem tart bazi rondának és csicskának már nem is olyan vonzó.

15/L

2015. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele... Először tökre el tudtam képzelni magam vele de egy nap barátnőm megkérdezte tőlem hogy: "Mit mondanék ha megkérdezné hogy:Járjunk?" Na itt gondolkodtam el és álltam meg. Nem tudtam mit mondani... És nem tudom valamiért mégsem kell. Pedig néha én is érzem hogy "lehet" hogy érez irántam vmit...
2016. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Jezusom hogy unatkoztok huu bejon de csak addig amig nem vesz eszre utana mar nem olyan izgalmas. ez milyen generacio lesz most komolyan?? ti mik vagytok? en 21 vagyok de csak itt pislogok hogy miken akadtok
2017. ápr. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy éve írt válaszon miért akadsz ennyire ki. Nyilván az idővel mindenki változik, mostmár nekem is van barátom több, mint fél éve. Mint mondtam, akkor még érzelmileg nem álltam rá készen, nem ismertem olyan fiút, akivel nyitottam volna, ez változott. Te pedig nem vagy annyival idősebb és érettebb, szóval nyugodtan le is szállhatsz a magas lóról.
2017. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!