Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Leírjátok nekem, hogy hol,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírjátok nekem, hogy hol, mikor, hogyan, mennyi idő után meg stb jöttetek össze azzal aki tetszett? érdekelne,13L

Figyelt kérdés

:) köszönöm szépen ha rászánod az időt:)

igazából az érdekelne,hogy hogy volt ez az egész folyamat,hogy összejöttetek.:) (ha gondolod privátban is leírhatod) köszönöm:)



2015. okt. 16. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Mi Honfoglalon ismerkedtunk meg mikor en 15 evesen voltam a parom akkor 17(majdnem 18). 2honapig csak irkaltunk facebookon anztan a kovetkezo ket hinapban skypeoltunk. Felvetettem neki mi volna ha ide jonne meglatogatni o meg 3000kmert utazott csak azert,hogy megismerjen.

Ez 3,5 evvel ez elott volt. Azota is vele vagyok :) Az elso intimebb egyuttletre Pedig 2 evvek megismerkedesunk utan kerult sor :)

Felevente talalkozunk es egy ev mulva koltozunk ossze :)

18/L

2015. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ez nagyon szép! gratulálok,hogy megtaláltátok egymást! :)
2015. okt. 16. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettő nagy szerelmem volt, a többi nem érdekes.


Az egyiket egy buliban ismertem meg, aztán rám írt, egy hónap randizás után jöttünk össze. Elhívott találkozni, egy parkban sétáltunk, és ott csókolt meg. Nem tartott sokáig, de nagyon szerettem, és rengeteg időbe telt kiheverni a szakítást.


A másik egy évfolyamtársam, már a kezetektől nagyon tetszett. Másfél év telt el, mire összejöttünk. Mindig nagyon jó barátok voltunk, és sok időmbe telt, de végül elértem, hogy belém szeressen, egyszerűen csak azzal, hogy barátok voltunk:) Azóta már nem vagyok vele sajnos, de remélem, még visszatalálunk egymáshoz, nagyon szerettem.:)

2015. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Koszi kerdezo :) #1 voltam
2015. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 sajnálom,hogy nem vagytok együtt ha ennyire szeretted:( de azért biztos visszataláltok:)
2015. okt. 17. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:

1 hónap kellett ahhoz hogy összejöjjünk.heti 1-2 találkozással.

szép idők voltak mikor estére mentem hozzá a városba munka után.

17F

2015. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!