Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról hogy egy roma lány egy magyar fiúval van?

Figyelt kérdés
A csajszi bőre full fekete de a fiúnak meg albínó bőre van... És a szüleik még támogatják őket.. Nem azért mert utálom a romákat.. Csak hát naaa.

2015. okt. 25. 00:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Aludjal inkabb
2015. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

És akkor mi van? Ha elém állnál egy ilyen szöveggel én lazán kiütnélek...

Reméleg az említett úriember is így tesz majd...

2015. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csatt csatt bumm bumm kiütés :D xDDDD
2015. okt. 25. 00:23
 4/19 anonim válasza:
Irigykedsz?!
2015. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ömm, mire is?
2015. okt. 25. 00:29
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Az hogy dögöljön meg a fiú
2015. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

sok boldogsagot kivanok nekik, egyeb kozom nincs hozza.


neked sincs.

2015. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen igaz hogy nincs hozzá közöm, de azért nem minden napi az ilyen látvány.... :/ Főleg úgy hogy egyszer megvertem a fiút és ezért a csaj is utál engem. Bár nem bántom hogy utál inkább örülök neki :D
2015. okt. 25. 00:42
 9/19 anonim ***** válasza:

Miért Verted meg a srácot?


Es hány évesek?

2015. okt. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én 15 éves vagyok és ő 16, elmesélem a verekedést.. Elvileg legjobb barátok voltunk évek óta amíg nem áll közénk egy lány, hála istennek ez nem egy roma lány volt.. Inkább rá térek a lényegre, a lány számomra az "álom lány" volt akire mindig is vágytam. Össze jött velem, de az "elvig legjobb barátom" Elkezdett neki nyalizni és megvenni a legdrágább cuccokat, és hát én egy csóró senki vagyok neki meg volt pénze gondolom, dobott engem érte. Vele volt ameddig a pénztárcája bírta, érdekes engem nem húzott le a csaj... Végül is ennyi az egész.. Egy csajon össze vesztünk.. Legyen boldog avval a tróger cigó nővel...
2015. okt. 25. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!