Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szegény srác, gazdag lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény srác, gazdag lány szerintetek működhet?

Figyelt kérdés
Otthon nem mennek túl fényesen a dolgok... Hárman vagyuk testvérek, a szüleim egész nap minimálbérért robotolnak. Ettől függetlenül boldogan élünk, mindhárman szeretetben nőttünk fel. A barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt és hát ők elég jómódúak(drága autó, márkás ruhák, hatalmas ház). Ő sosem dicsekedett vele, sőt kifejezetten szerény lány. Anyukáméknak nem tetszik, hogy együtt vagyunk, de eddig valamennyire kontrolálták. Egy hete a barátnőm kapot egy A8-as Audid. A szüleim azóta a házba sem engedik be. Egyébként szeretjük és becsüljük egymást. De néha elgondolkozom, hogy megéri-e ha a szüleim utálják?
2015. okt. 29. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ez most így tényleg? Nem azért, de én utoljára az óvodában voltam irigy és azóta örülök neki, hogy ha már én szarul élek, akkor legalább valaki éljen jól. Ez nagyon szánalmas, amit a szüleid művelnek, már ne is haragudj, de szerintem ezzel te is tisztában vagy. És ezt ne velünk, hanem a lánnyal beszéld meg, hogy ő benne van-e. Sok sikert! ;)
2015. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Mi már az hogy nem engedik be? Ez nekik miért fáj? Valahogy meg kéne ismertetned a csajt jobban a szüleiddel és ha látják hogy kedves gondolom akkor valamennyire megszeretik
2015. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ennyi ésszel nem csodálom, hogy a minimálbérért robotolnak.
2015. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ezek után elgondolkodsz, hogy megéri-e, marhára szeretheted. Szerintem azzal a lendülettel vágna ki téged, ha elovlasná ezt a kérdést...
2015. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

"Tini párkapcsolatok"

"Egy hete a barátnőm kapot egy A8-as Audid."

Hány évesek vagytok?

2015. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindketten 18
2015. okt. 29. 23:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt ne mondd, hogy kb. 17 évesen kapott egy A8-ast (tini párkapcsolatok)... De amugy szüleid hülyék, sarkadra kéne álnod és jol leórdítani a fejüket és felvilágosítani.
2015. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Házba nem engedik, de azért a bejáróra állhat az A8-al?
2015. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De kemény lenne A8-al flashelni be a suliba... Oda álni a sok golf 2, suzuki swift mellé be a parkolóba. Egy élmény lenne XDDD
2015. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Nekem ugyan ez volt a szitu, csak nem vettek neki A8-at. Egyszerűen mindene megvolt, étteremben kajált napi szinten. Én viszont nem. Csak nálunk az volt, hogy az ő apjának nem feküdt az én anyagi helyzetem. 1 év után, 5 hónapja szét is mentünk nagyrészt az apja miatt. (Ez volt a fordulópont... több pénzem van...sokkal több. iPhone6-al szaladgálok, cipőm nincsen 25ezer alatti.)

Még ha már nem is tiltaná az apja, akkor se akarnék bekerülni egy ilyen érdeknéző családba. Bár még szeretem a volt barátnőmet, de ennek már vége.

2015. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!