Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most lesz a barátnőmnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz a barátnőmnek a szülinapja és nem tudom mit adjak neki amitől igazán boldog lenne?

Figyelt kérdés
messzebb lakik keveset tudok vele találkozni de úgy érzem ő az életbeli párom akivel boldog lehetek későbbb ha majd elveszem a kezét és saját családunk lesz... és meg ígértem neki hogy a szülinapján találkohatunk és úgy terveztem hogy egy héttel a szülinapja elött azt mondom hogy anyukám nem enged el és titokban péntek dél után mikor nem lesz otthon oda megyek a házukba és a szobájába várom... idáig eljutottam de ez után nem tudom hogy mit adjak neki... arra gondoltam hogy egy tortát amit egy magam készítettem... az lenne az első étel amit én készítek :D... de nem tudom hogy mivel tudnék még hatni rá... egyszer írtam neki egy verset és azon sírt és olyan jó érzés volt hogy kicsit boldoggá tudtam tenni. szeretném most is hogy legalább megkönnyezzen hogy lássam hogy megtudom csinálni hogy boldog legyen.
2015. nov. 4. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia :)

Plüssállat, valami szív alakú párna vagy plüssszív, csoki(bonbon), virág, esetleg egy cica, kiskutya vagy valamilyen állat:D (de előtte a szüleivel beszéld meg)

2015. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!