Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott a helyzet. Kezd alakulni egy lánnyal, én most ismertem meg. Osztálytársam régebbről ismeri, és mondta hogy nagyon nagy rib_nc. 13 évesen már tolták mint a talicskát, meg hogy pénzért is csinálta. Nekem olyanokat ír a lány hogy szeretné ha az övé lennék, meg jó lenne ha mellette feküdnék. Szóba jött az is hogy megbeszéljük hogy mikor. De így hogy ezeket tudom már nem olyan szívesen folytatnám vele. Lehet mellettem mással is lefeküdne, vagy valami. Szerintetek ?

#lány #ribizli #tolták mint a lopott biciklit #válaszoljátok meg
2015. nov. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

hát lehet elkötelezi magát végre, de ez egyáltalán nem biztos :D ha ribi akkor az is marad. és szerintem megcsalna..

hány éves most? és te?

2015. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok ő meg 16
2015. nov. 5. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én valamiért kétlem hogy minden úgy lenne ahogy osztálytársad mondja. Az ilyeneknek általában a fele sem igaz. Persze nem tudhatom...:D
2015. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lány is megerősítette hogy a maci már beszaladt a málnásba ...
2015. nov. 5. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval a lány is elmondta. Szerintem nem érdemes folytatnod a dolgot. Oké, lehet hogy megváltozott, lehet hogy rendes. De a kérdésed alapján gyanítom, hogy szálka lenne a szemedbe, hogy előtted milyen élete volt. Kérdés, el tudod ezt fogadni? Mert ha nem akkor felesleges belekezdeni azért hogy aztán csak a gond legyen belőle.
2015. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elismerte hogy már lefeküdt valakivel? És? Azért ennyi miatt még nem lesz "nagyon nagy rib_nc" valaki (még ha fiatal is volt)
2015. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!