Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "A szív azt akarja amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A szív azt akarja amit akar". Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Angolul így van:...The heart wants what it wants.

De ez mit jelenthet szerintetek?

Mire vonatkozhat?

A barátnőm dekorálta ki a szobáját ezzel az idézettel



2015. nov. 6. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, valaki megint jó anyagot talált és ez pattant ki a fejéből.
2015. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a szivednek nem parancsolhatsz, nem akarhatsz a tudatoddal mast szeretni, mint amit a szived szeret.
2015. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan azt jelenti amit jelent..:D Szerintem csak ki akarta díszíteni a szobáját. De ha mögöttes tartalmat szeretnénk keresni, lehet neki valamilyen motivációt, löketet ad ez minden reggel ahogy látja, lehet ő mögé lát valami dolgot, hogy a szívére hallgasson, ne az eszére, vagy mit tudom én..:D


Talán amit én bele tudnék képzelni ebbe az idézetbe:


Nem te befolyásolod, azt amit akarsz, hanem a belső kialakult éned ami itt "szívként" egy szóban össze lett foglalva, a belső hangod, tehát te magad, azt csinálsz amit akarsz, teljesen bízva a belsődben..(Nem az ésszerű éned, amivel gondolkozol dönti el hogy mit akarsz, hanem a szíved, a belső hangod, amit gondolatokkal nem tudsz lefesteni, ami olykor irányítja a gondolataidat is.. Pl ha egy csajt nem tudsz kiverni a fejedből, akkor azt a szíved súgja..) stb stb.. Valami ilyesmi, komplikált megfogalmazni, de nem olyan nehéz értelmezni..;D

2015. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szív látja a láthatatlant, jól csak a szívével lát az ember. Amit akar az egyenes, mint a fény. Az agy diszkurzív gondolkodással sok kanyarokat tesz be az akaratba. Sokszor nem is tudja, mit akar, nem azt gondolja, amit akar. Az érzések erősebbek, sokszor úgy éljük meg, "legyőznek" minket.
2015. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
tuti megcsal.
2015. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Ez most honnan jött? :'D
2015. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!