Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmnek megint mi a baja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek megint mi a baja?

Figyelt kérdés
Mindig rájön valami..most az,hogy elhanyagolom,meg,hogy túl sok a szeretkezés..Járok edzeni,már egy jó ideje..azelőtt gépeztem eléggé sokat,akkor az volt a baja,most már ez is a baja...18 vagyok,ő is 18,meg tudjuk beszélni úgy is,mint mindig,csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.Amikor van lehetőségem haza jövök hozzá..de az edzést komolyan veszem,mert vannak céljaim a sportág terén..De ő nem érti meg..na mind1,ma is eglész nap beszélgettünk db-n mert ma tanult és nem jöhetett ki,erre az a problémája,hogy alig beszéltünk..Ha találkozunk általában van sex..de most az a 30-45-1 órá olyan nagy dolog???Komolyan mondom..Gyakran úgy érzem,hogy a tökeim meg vannak kötve,hogy 18 évesen heti 3 sexben van részem....Lassan 3 éve vagyunk együtt.
2015. nov. 8. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Gyakran úgy érzem,hogy a tökeim meg vannak kötve,hogy 18 évesen heti 3 sexben van részem..."


Kipróbálnád a heti 0 szexet 18 éven át, aztán nem mondanál ilyeneket.

2015. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más cipőben járunk. :) Ugyanis nekem a barátnőm,lassan 3 éve,szeretem,és ő is szeret engem,és szerintem ez egy úgymond "alap" dolog,hogy szeretkezünk,ez is egy módja,hogy kifejezzük a szeretetünket..
2015. nov. 8. 20:53
 3/3 anonim válasza:

ezen csodalkozol? ne kerdezd, hogy mi baja lehet, ugysem fogod kitalalni:D a nok megfejthetetlenek.

egyebkent szerintem ugy erzi h elhanyagolod, es ha talalkoztok, akkor is csak lefekszel vele:) erted? azt gondolhatja, hogy o neked csak szexre kell. mikor volt olyan amikor elvitted valahova? amikor egy napot vagy akar egy delutant egyutt toltottetek?:)

2015. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!