Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves lányok mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok mit gondoltok?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és van egy 16 éves barátnőm. Nem rég lett az, szóval szerintem elég fiatal. Azt szeretném kérdezni lányok, hogy ti ilyen korotokban már le akartatok feküdni a párotokkal? Vagy milyen volt a szexuális vágyatok? Mire vágytatok? Mit akartatok, hogy csináljanak veletek?

2015. nov. 12. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván vannak. De csak hosszabb idő után mennék bele a szexbe. És ez egyénenként változik. A legjobb ha megkérdezed tőle mit szeretne mit engedne és mit ne csinálj. Ez a legegyszerűbb és legtisztább megoldás szerintem.
2015. nov. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19 évesen szerintem ezt tudnod kéne kezelni. A másik, hogy ha már meg akarod dönteni, akkor ne 16 éves lánnyal Gyere össze, mert neki valószínű az első lesz, es nyilván nem megy bele hiphop...
2015. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 16 évesen jöttem rá, hogy aszexuális vagyok. :D
2015. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#2 Nem megdönteni akarom minden fajta érzelmek nélkül. És azért 16 évessel vagyok, mert ő vele lett szerelem. Nem simán megdöntésről van szó, hanem pont hogy vele szeretnék "új szintre lépni".

2015. nov. 12. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mikor jöttetek össze. Ha még csak egy hónapja akkor és tuti nem mennék bele. Én 15 évesen jöttem össze egy 18 éves sráccal aki nagyon megértő volt,figyelmes és türelmes és 17 évesen nekünk is meglett az első. Kérdezz rá hogy ő szeretné e mert igazából szerintem (legalábbis számomra) nem is az a fontos hogy hány éves vagy hanem az idő a kapcsolat.
2015. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!