Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » LÁNYOK! Ha a pártoknál aludnát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ha a pártoknál aludnátok és a párotok adna nektek egy lisztez zacskót és maguknak is eggyet és egymást öntöznétek a lisztel akkor azt élveznétek vagy nem?

Figyelt kérdés
én már sokszor aludtam a barátnőmnél de ő csak most fog először nálam aludni és azt akarom hogyha elmennek anyámék akkor oda adok egy csomag lisztet a barátnőmnek és magamnak eggyet és le lisztezzük egymást össze vissza öntjük meg minden és persze ezután én feltakarítanám tehát az miatt nem kéne agódni :D csak hogy tetszene-e nektek lányok ha ez történe veletek? csak mert én egyszer valakivel úgy csinálnék ilyet! és szerintem jó lenne ha ez a barátnőmmel történne meg
2015. nov. 17. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jézus örült vagy xD Nem vagyok lány de vicces lenne 14/F
2015. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fétisről még nem hallottam.
2015. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kkicsii ***** válasza:

Ez nagyon beteg xDDD

Hány évesek vagytok?

2015. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elég bizar lenne, de az biztos hogy egy jót nevetnék rajta :D

17/L

2015. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint mikor Szirmai Gergő nagyon ki volt akadva, mikor a diploma munkáját adta le, és rájött hogy ha bekeni magát liszttel akkor minden megoldódik :D egyszóval sztem én elég furcsán néznék, de lehet hogy a végén élvezném. Bár sosem fantáziáltam még ilyesmiről :D 16/l
2015. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

örülnétek neki? én 17/F, ő 15

szerintetek nem lenne ideges? ha a ruhája gond lenne nyilván adnék neki egy sajátot csak akkor rá jön hogy mit akarok :D

de ti nem lennétek ezért idegesek?

2015. nov. 17. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
hát nálam ez vagy úgy sülne el hogy jót nevetnék rajta, vagy úgy hogy jól pofánvágnám a pasit és leordítanám :D mindenestre én nem biztos hogy ezt élezném. mármint miért pont liszt :D? azt még esetleg le se lehet egymásról nyalni. éppen le lehet csak nem finom. aztán meg a csajszi haja is hót lisztes lesz :D
2015. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát itthon lisztből jó sok van nagyon nagyon sok és hát nem is tudom, szerintem cukorral nem lenne olyan jó én szívesebben csinálnám lisztel :D
2015. nov. 17. 21:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Logikusan átgondolva kihagynám, mert: belemegy a szemembe, hajamba (azt akkor meg kell mosni ha utcára akrok menni) nem tudod feltakarítani az összeset (ez 100%) és úgyis kénytelen lennék segíteni mert már mégse nézem ahogy egyedül takarítasz.

Ha mindezt elfelejtem és nem megy bele a szemembe akkor jó móka lenne. Egy biztos: kérdezd meg, hogy mit gondol mielőtt leöntöd liszttel!:D 18l

2015. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Beteg vagy, de remélem egyszer kinövöd :D Tudod mikor engedném hogy a hajamba lisztet szórjál. Azt ki se lehet öblíteni egyszerűen mert a liszt tapad, órákig moshatnám a hajamat (pláne hogy hosszú).
2015. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!