Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel megismerkedtem olyan 3 hónapja. Az első talink mondhatni nagyon jól sikeredett. Teltek-múltak a hetek, találkozgattunk, elvoltunk mindig ( semmi olyan komoly nem volt, csak csók ). Jelenleg se tudom mit gondol rólam, mi a véleménye az egész kapcsolatunkról. Elmondása szerint sokat jelentek neki, es van olyan dolog, amit nem fog elfelejteni. (Persze pozitív). Mondta, hogy szeret, mint barátot ( igen, szerinte ez barátság...minden talin smárolás...) es azt is mondta, hogy jelenleg nem fér bele az életébe most kapcsolat. Kb 2 hét nem látás után találkoztunk, de úgy, hogy nem csak ketten voltunk. Elmondása szerint úgy megcsókolt volna, de mivel ott voltak a barátnői, ezért gondolom nem tette. Jelenleg úg vagyunk, hogy alig alig beszélünk, már kb 3 hete nem láttam, vagy több. Azt hajtogatja mindig, hogy akar ő is akar találkozni, de hogy neki most a suli és más dolog a fontosabb, így nincs ideje talira. Nos én úgy vagyok vele, hogy az ember arra szán időt, amire akar. Látom ugyan úgy a képeit, hogy kirakosgatja, hog evvel meg avval a barátnőjével van. (Persze arra van ideje!?:) )

Nos tulajdonképpen a véleményeteket / tanácsotokat szeretném a témával kapcsolatban kérni, hisz egy külsős mindig jobban látja a dolgokat.

(Fő kérdés kb az, hogy miért mondja hogy ő is akarja, ha elméletileg sosem ér rá, vagyis ezt mondja...)


5 évvel fiatalabb nálam, én 21



2015. nov. 18. 18:02
 1/3 anonim válasza:

Na a csaj olyan mint én! :D felhozom a példámat: ugyan így voltam egy 19 éves fiúval (én 14 vagyok) csak mi kötünk nem volt semmi max 2 lépés távolság :) . Elméletileg bejöttem neki nekem is tetszett kicsit de semmi több. Mindig talizni akart engem már idegesített ez, meg inkább a csajokkal lógtam. persze a tanulásra meg a családra fogtam az időt ugye, mert nem nagyon akartam erőltetni az egészet. Ráhagytam hogy majd talizunk stb. aztán már elegem lett belőle és hagytam a fenébe :)


nem tudom milyen a csajszi, de remélem nem jársz úgy,mint az én esetemben a srác. Tökre örültem ha írt, órákat dumáltunk. csak annyit mondok ne erőltesd neki a találkozást. Hívd el pénteken valahova, vagy hétvégén. Más tippen nincs :/


amúgy hajrá :)

2015. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Várom a további véleményeket! :)

2015. nov. 18. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarna veled találkozni, akkor már találkoztatok volna. Csak kifogások.. Lehet az elején komolyabban gondolta, de szerintem már nem így van. Amúgy remélem nem lesz igazam, és összejöttök! :d
2015. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!