Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Már szeptember óta... (oszt. társ). Barátok vagyunk összeillünk (rocker és én is), de nem tudom hogy elmondjam-e neki.

Az biztos hogy sejti és ha később véletlen kinyögöm akkor berág. Viszont ha most mondom el más szemmel nézne rám... A szívem azt súgja mondd el az eszem azt hogy ne. Mit tegyek?

13/L



2015. nov. 21. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mindig hallgass az eszedre, a szíved hülye, mint a s*gg!"


Jegyezd meg ezt a idézetet, mert még később is jól jöhet. Ha az eszed azt diktálja, hogy ne, akkor nem szabad a szíveddel foglalkozni!

2015. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Scoobex válasza:
Ha szereted akkor probáld ugy csinálni hogy maradjatok kettesbe és szépen finoman mondd el neki hogy mit érzel iránta. Én is igy csináltam és bevált :) Szoritok neked. Ha szereted akkor ne add fel ;)
2015. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom :(


Nagyon bírom mint barát mert kedves aranyos megértő és vicces (számomra helyes is).

Félre is hívhatnám beszélni de nyuszi vagyok nem merem elmondni neki. Igazából azt se tudom hogy elmondjam-e. Szerintetek?😕

2015. nov. 21. 11:15
 4/7 A kérdező kommentje:

Vagy célozzak rá?

De hogy?

2015. nov. 21. 11:15
 5/7 anonim válasza:
Lehet h azonos a gondolkodasotok es lehet h o is valami ilyesmin tori a fejet szerintem mond el legyel te a batrabb!
2015. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából adott jelet lehet tetszek neki és tegnap is volt egy jel lehet tetszek neki szerintem el fogom mondani de először utalok rá

Adtok ötletet, hogy csináljam hogy leessen neki?

2015. nov. 21. 14:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok ötleteket
2015. nov. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!