Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudhatom, hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy még érdeklem?

Figyelt kérdés
A barátom öt hónappal ezelőtt szakított velem,de én még mindig nagyon szeretem őt. 11,5 hónapot voltunk együtt. Úgy volt,hogy évfordulónkkor eljön hozzám és együtt töltünk egy hétvégét. 2 héttel az évfordulónk előtt egy délután beszélgettünk facebookon. Akkor még minden rendben volt,repkedtek a piros szivek stb.. Aztán írtam neki,hogy szeretném őt messengeren keresztül felhívni,hogy halljam egy kicsit a hangját. Belement,de a telefonbeszélgetés alatt már eléggé fura volt,utalt rá,hogy valami nincs rendben köztünk. Aztán mikor letettük a telefont,facebookon írta,hogy szakít velem,mert "kihűlt a szikra". Szóval szeretett még x időben és másfél órával később már hírtelen nem. 1-2 hónapig nem beszéltünk de én utána kb heti 1 alkalommal írtam neki facebookon. Egy idő után mindig megnézte de sosem válaszolt. Viszont pár hete válaszolt,és nagyon jót beszélgettünk. Azóta viszont ismét nem reagál,de a pár héttel ezelőtti beszélgetés óta azonnal vagy maximum pár perccel később megnézi amit írok neki. Ha pedig nem kijelentést írok,hanem kérdezek,normálisan válaszol. Pár hete mikor beszélgettünk a sorai közt azt éreztem,mintha hiányoznék neki... De ha konkrétan rákérdezek,nem válaszol,vagy ugyanazt mondja,hogy kihűlt a szikra.. Mi lehet a szakítás hátterében? Érdekelhetem még őt? Honnan tudhatom ezt meg? Valami keresztkérdések esetleg vagy ilyesmi? Nincsen barátnője!

2015. nov. 27. 16:02
 1/2 anonim válasza:
hát én úgy gondolom, hogy hiányzol neki, de nem akar már kapcsolatot veled. biztos volt valami ami nem tetszett benned, és azért szakította meg a kapcsolatot. a kihűlésben meg a szikraeltűnésben én nem hiszek. tudd meg mi lehetett a baj. próbálj leülni vele beszélgetni
2015. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2015. nov. 30. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!