Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek a kapcsolatoktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Még nem volt semmilyen kapcsolatom. Nagyon vágyok már egy kapcsolatra, de közben félek is tőle. Félek az ismerkedéstől, de főleg a csalódástól, mert az eddigi randijaim elég rosszul sikerültek... Szerintetek mit tudnék csinálni, hogy bátrabban merjek ,,kezdeményezni" vagy ismerkedni fiúkkal?

2015. nov. 29. 18:14
 1/5 bit123bit ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, amúgy meg ne félj az ismerkedéstől, mert csak elkezdeni nehéz, utána már ha megismerted akkor már nem fogsz félni a kapcsolatotól :)
2015. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy elkezdni se tudom. Most is van egy fiú aki tetszik, de nem nagyon tudom, hogy most mit tudnék csinálni, hogy meg tudjunk ismerkedni. Talán rá kéne írnom facebookon...de nem merek...

Nehéz ügy ez lányként :(

2015. nov. 29. 18:42
 3/5 bit123bit ***** válasza:
Valahol mindenképp el kell kezdeni, az magától nem fog jönni, nekem is van sok ismerősöm aki tetszik, de bármi is legyen én se mernék csak úgy rá írni az egyikre :(
2015. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiúk dolga se annyira "egyszerű"... szerintem irj rá facebookon???? De ne nagyon kérdezd,csak beszélgess vele hogy pl. Mit csinált ma vagy mitörtént vele aznap stb. Az hogy milyen zenét hallgat,meg ismerkedés azt hagyd a randira :P
2015. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 29. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!