Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire lehet egy 2 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet egy 2 éves kapcsolat komoly egy 16 éves fiúnál és barátnőjénél?

Figyelt kérdés

A srác 16-7 éves. Gondolom a barátnője is nagyjából annyi. De kb. 40 km a távolság köztük, mégis együtt vannak már legalább egy éve.

Mennyire komolyak az ilyen kapcsolatok?

Lehetséges, hogy életük végéig együtt maradnak?

Ill. egy hosszabb kapcsolat után durván mennyi idő kell valakinek, hogy újra randizzon?



2015. nov. 29. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor most 1 vagy 2 éves?

Amúgy persze lehet komoly, nem 13 évesek már..nem valószínű, de lehetséges hogy együtt maradnak sokáig, nem nagy táv a 40 km :)

Az hogy mikor randizik újra, az egyénfüggő..van aki másnap, van aki hetek, hónapok múlva..

2015. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nem szemet vetettél az egyik félre... mert nagyon ez jön le? Ha kapcsolatban vannak akkor semmi közöd hozzájuk. Amúgy van egy ismerősöm aki 14 évesen jött össze a barátnőjével (szintén 14), és nem rég házasodtak, 12 év együttlét után. Bár ez... inkább a NAGYON ritka kategória. Talán az egyetlen amiről tudok...
2015. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: hát valamivel több, mint egy év. Csak nem tudom, hogy mennyivel... :)


Második: nem vetettem szemet senkire, sajnálom, ha ez jött le. Nekem is boldog kapcsolatom van. Hogy miért kérdezem, az legyen az én gondom. :)


Köszi a válaszokat!

Jöhetnek még! Akár személyes tapasztalat is!:)

2015. dec. 5. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!