Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ha eközül a két pasi közül kéne választani?

Figyelt kérdés
Van az exem, akivel egy evig egyutt laktam, egyutt dolgoztunk de szakitottam vele mert a vegen mar kb utaltam ha hozzamer, ha megolel es mindent. De nem tudom miert.. Aztan kozben megismertem egy neger sracot akit igazabol mar 9honapja ismerek de csak most kezdtul el talalkozgatni es nagyon megszerettem.. Vicces, okos, jol dolgozik, nem onzo (ellenben az exemmel) es nagyon figyelmes de felek h a vallasa miatt nem illenenk ossze vagy nem mukodne.. A masik meg hogy angolul tudunk csak beszelni bar eleg jol megertjuk gymast, 5orakat szoktunk beszelni telon is. Viszont ha az exem talalkozgat masokkal az zavar, es mindenki mondja h halal szerelmes meg belem.. Adjak neki megegy eselyz vagy jojjek ossze ezzel a sraccal? Engem nem havar h neger mert ismerem es tudom h nagyon ertekes.. De pl meg nem tud vezetni, az exem meg igen.. Es mindketten 22korul vannak.. Mi legyeen?
2015. dec. 6. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A négerben annyi az előny hogy jó nagy a pénisze, viszont ha műzli vallású akkor előbb utóbb kékre zöldre fog verni, csak idő kérdése. Szerintem maradj magyar keresztény körökben.
2015. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!