Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok mondani szakítási...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani szakítási ötleteket? :D

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megcsal a barátnőm. De ő még nem tudja, hogy tudom. Véletlenül bejelentkezve maradt a facebookján nálam, úgyhogy most követem a sráccal a beszélgetéseit. Na most túlságosan megalázónak érzem ezt a dolgot, hogy hónapok óta összejár és találkozgat vele. Ennek örömére szeretnék neki egy emlékezetesebb szakítást ajándékozni. Tehát konkrétan minden találkozójáról tudok a sráccal meg, hogy hol mikor lesznek. Valahogy összekellene kombinálnom a dolgot, hogy mindkettőjük megjegyezze. Van ötletetek?? :)
2015. dec. 17. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Uhh valamelyik nap láttam egy ilyen videot. A srác rozsaszirmokkal rakta tele az ágyat, ugy csinált mintha megakarná kérni a kezét, egy utazásos szórólapot is adott neki mintha oda elalarná vinni, végül átadott egy boritékot és rá volt írva h ki a fszom az a xy ? Valahogy így volt, de ha rákeresel megtalálod :D
2015. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt nem egészen az a helyzet mint nálad, de ugyan az a megcsalásos téma. Hátha tudsz belőle valami ötletet meríteni :D
2015. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

pont én is ezt akartam tanácsolni :D


amúgy pocsék érzés lehet. Esetleg elmehetnél te is oda ahol találkoznak, kíváncsi lennék mit lépnek erre.


ha sikerült kitalálnod, írd le ha gondolod és a reakcióját is :D

2015. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szivasd meg a szutykot keményen :D Írj majd, hogy mi volt :D
2015. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De ha elmegy oda akkor kb nem tudja megszivatni csak annyi h "lebuknak" amugymióta vagytok együtt? És le is feküdtek vagy csak találkozgatnak? :/
2015. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Add be neki,hogy beteg vagy (szifilisz,nemi herpesz,...)a srác is örülni fog! :)
2015. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahogy ki kéne nézned egy találka időpontot és arra az időpontra elhívnád te is. Erre ha "mázlid" van kitalál valamit, hogy nem ér rá és ide meg ide megy. Itt egy példa: Nem ér rá mer mondjuk elmegy meglátogatni a nagyanyját. Erre elmész a találkozóra és onnan jön a szitu, pl. Mióta férfi a nagyanyád vagy nem tudom valami frappánsabbat utána nekivághatsz mindent és szakítasz. Ez csak egy ötlet. Most ilyen nagyon szivatós nem jut eszembe, nincs benne tapasztalatom.
2015. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkozok, nem lenne-e jó ötlet beszervezni egy havert is. Mert ha haver jelenik meg, ő azért nem kelt olyan feltűnést (főleg ha csaj se ismeri), mint te.
2015. dec. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem valami hasonló jutott eszembe mint a 7esnek csak én miután csak úgy megjelenek ott ahol vannak leülnék melléjük az asztalhoz és eljátszanám a meleget :D mármint "ráhajtanék" a srácra az azért maradandó lenne számára az tuti bár a csajnak nem tudom mennyire lenne kellemetlen de a szitut végignézném
2015. dec. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én az aidset preferálom,mond meg hogy több emberrel éltél mellette nemi életet és ő is az,kamu nyomtatványt csinálhatsz :) mint ha orvosi papír lenne
2015. dec. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!