Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti elvárjátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok a barátotoktól, hogy minden nap írjon nektek facebookon?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 14:54
 1/10 NeymarjrLau ***** válasza:
100%
Nem az, hogy elvárom, csak jól esne, ha mondjuk nem talalkozunk vagy mashol (skypon, viberen,stb.) nem beszélünk, akkor azért valahol/valahogyan jelentkezzen.
2015. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 napig mèg okès lehet hogy nem ír, de annál több ne legyen:D
2015. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha otthon van és nem az erdő közepén/ nincs annyira rosszul/ nincs annyi dolga akkor igen. De ha ezek vannak akkor is írja meg hogy ez lesz ha tudja előre vagy lehetőleg egy fél percet áldozzon már rám hogy tudassa hogy mi van. Szóval igen elvárjuk egymástól, de egyikünknek se kényszer írni, szeretünk beszélgetni:D
2015. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy kényszer lenne, én is szeretek vele lenni, beszélgetni vele, de személyesen. Facebookon nem az egész olyan személytelen.
2015. dec. 20. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol szeretek vele beszélni, a facebook meg azért is jó, mert lehet rajta képeket, videókat, gifeket stb küldözgetni.
2015. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el. Jó egy kicsit külön is lenni, ha folyamatos kapcsolatban vagyunk Facebookon az fárasztó és annak ellenére hogy ismerjük a másikat, nem tudjuk hogy ezt pontosan hogy mondaná a valóságban. Szóval nem baj, ha neten nem beszélünk. Inkább töltsünk élőben minőségi időt egymással.
2015. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem elvárásnak kéne lenni, hanem természetesnek.

Már ha módja van rá. Ha mondjuk du. 4-ig suliban van, utána meg diákmunkán vagy gyakorlaton estig, akkor érthető, ha nem mindig ír. (Bár egy "jó éjt" akkor is belefér szerintem.) De ha az van, hogy fél napon át fent van facen, mindenkivel jókat diskurál, de eszébe nem jut a "szerelmének" írni, na, ott nagy bajok vannak.

2015. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
igen
2015. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én személy szerint imádom mikor felhív telefonon csak úgy váratlanul :) van hogy épp facen beszélünk és akkor is felhív inkább :) de amúgy szoktunk facebookon beszélni ha nem vagyunk egymás mellett mert mindig tudni akarjuk mi van a másikkal :) plusz ingyen van :)
2015. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami szabályszerűség ez, hogy "elvárom" bárkitől is. Azt nevezem "párkapcsolatnak", amikor valakivel együtt vagyok, aki szívesen beszél velem(amennyiben komoly kapcsolatról van szó).

Természetesen lehetne alkalmi partnerem is, akiről tudom, hogy vele csak néha/ritkábban foglalkoznék, akkor így ne nevezze magát a barátomnak.

2015. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!