Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy ne gondoljak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 2 hónapja szakítottunk, 9 hónapig voltunk együtt és ő volt nekem a mindenem. Most bármit csinálok folyton rá gondolok és rossz kedvem lesz, és ha eszembe jut akkor nagyon rossz kedvem lesz. Már nem tudok semmit csinálni, hogy ne jusson eszembe. Mit tegyek?
2015. dec. 21. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress masik lanyt aki erdekelne..az elvonna a figyeled a rola 16/l
2015. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudnék most más lánnyal lenni
2015. dec. 21. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat most lehet nem de idovel igen
2015. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De már nem bírok várni. Folyamatosan rá gondolok bármit csinálok
2015. dec. 21. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Részvétem. Iszonyatos lehet.

Csak az együttérzésem tudom kifejezni, tanácsot nem tudok adni.

Nekem távkapcsolatom van, ritkán látjuk egymást és rettenetesen szenvedek. És épp megromlott a kapcsolatunk, szóval ez már majdnem olyan, mintha szakítottunk volna, nem is nagyon beszélünk.

Nagyon sajnálom. Tényleg. Mondanám, hogy vonatkoztass el, foglald le magad... De nekem pl ez nem megy, ilyenkor semmi nem köt le huzamosabb ideig, folyton elkalandoznak a gondolataim... Nem tudom mit csinálj, én is tök tanácstalan vagyok :(

2015. dec. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!