Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti hogy értékelitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy értékelitek a figyelmes törődő fiúkat akik mindig megértenek megvigasztalnak joban roszban és oda figyelnek pl arra ha megjott a pirosnapos és faj a pocitok meglep a egy csokival meg vesz virágot? És olykor humoros helyzettől függően

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat ! :)

2015. dec. 21. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton nem vagyok olyan èrzelmes típus, de az mindig jó ha egy fiú figyelmes, ès megèrtő, ès bármit meg tudok vele beszèlni. A humor rèsze az szerintem mindenkinèl vejövős:) De persze ami olyan azt vegye komlyan. Szemèly szerint nem nagyon szeretem ha megajándèkoznak, inkább jobb èrzès adni mint kapni alapon vagyok, de persze nèha jó egy kis meglepi, mert ebből látni hogy fontos vagyok neki:)

17\l

2015. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze:D

De azért mert menstruálunk nem kell körbeugrálni, többet jelent ha ugyanúgy viselkedsz mint bármelyik másik napon. Minden másra ott az AlgoFlex-M:D

2015. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen srácok kerülnek friendzoneba ;)
2015. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a baratom❤
2015. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. dec. 22. 11:15
 6/7 anonim válasza:
100%

#3: Friendzone? Oda a bunkó parasztok szoktak kerülni nálam,de még oda se... :D


Amúgy én tökre örülnék végre már egy ilyen pasinak,de még nem sikerült egyet se kifognom sajnos. Mondjuk az,hogy megvan nálam se kíván különösebb odafigyelést, maximum tűrje el a hisztimet,de a virágnak alapból nagyon örülnék. Még sose kaptam senkitől virágot. :(

2015. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ilyen egy tökéletes pasi.De az olyan napokat nem kell így túl reagálni az inkább kínos lenne ha ezért adna jándékot.
2015. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!