Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak azért jár velem hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért jár velem hogy ne mondjam el az anyjának hogy cigizzik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályba többször is jártunk de mindig szakított velem , egyszer Töri órán mondtam neki hogy szeretlek mèg ès adj egy esèlyt ő válaszolt hogy èn már nem èrzek semmit írántad na eljött a tesi óra ott direkt alám rugott de mèg kis is nevetett meg bunkó volt velem ès beteltt a pohár mondtam neki hogy elmondok az anyukádnak mindent közbe kicsöngettek mentem volna átt öltőzni de ő jött utánam ès mondta hogy mi lenne ha járnák válaszoltam rá hogy igen de most attól fèlek hogy azèrt jár velem hogy tartsam a számat! Most így nagyon jól megvagyunk

#szerelem ##Talánhazudikvagynem
2015. dec. 22. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén..

Hány évesek vagytok?

2015. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kor engem is nagyon érdekelne, mert ez nagyon gáz!!!
2015. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14
2015. dec. 22. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
14 eves es cigizik...Csodas. En is 14 vagyok. Es barmilyen hihetetlen eddig 1 baratom volt es azzal se volt se csok se semmi. Nem iszok nem cigizek es szuz vagyok. Emellett igen en kepzeljetek meseket szoktam nezni neha ha olyan kedvem van plussallatokkal alszom. Es mindezt nem azert,mert csunya lennek vagy nem lennek megelegedve a kulsommel hanem,mert egyszeruen igy tartom helyesnek.. Bar lehet bennem van a hiba :D Tehat a kerdesre valaszolva. Igen valosziuleg csak azert jar veled,mert mar egyebkent valoszinuleg o neki se nagyon jon be a cigi csak tudod..hmm..hogyis mondjak. Ez a..meno..? :D Mert oszinten allithatom,hogy addig nem cigizik valaki es nincs is ra szugsege ameddig masok elott ki nem meri mutatni es fel nem vallalja. SZOVAL. Keveredj ki szeritnem ebbol az egeszbol,mert 1 nem fog jot tenni neked ha egy ilyen pofatlan bunko cigizo gyerekkel kavarsz 2.... nincs tobb oka csak szimplan ez :D
2015. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :) megfogom mondani az anyjanak
2015. dec. 22. 23:12
 6/6 El Greco ***** válasza:
#4 válaszolóval értek egyet mindenben, rúgd ki a srácot a francba.
2015. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!