Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SOS 20 év körüli pasik válaszá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS 20 év körüli pasik válaszára lenne szükségem. Van okom félni? 18/L

Figyelt kérdés

18 éves fiatal lány vagyok .

Megismerkedtem egy fiúval December 12.én.

Általában csak sétáltunk , soha sem kértem semmit.Pedig kérdezte hogy menjünk e moziba étterembe stb. Nekem nem igazán volt kedvem. Úgy gondoltam egy embert beszélgetés közben jobban meglehet ismerni mint egy filmet bámulva.

Szóval így is történt rengeteget beszélgettünk. Egyre szimpatikusabb lett. Hozott ajándékot én pedig sütöttem sütit . Bemutatott a szüleinek is tegnap.

Amikor megakartuk nézni a Jégkorszak 3-t ( meg is néztük a felét). Hát lefeküdtünk. Egyáltalán nem úgy sült el a dolog mint amire számítottam . Nem viszonozta az orális szexet... végig én voltam fölül.. ( mert magára húzott) és ha az utolsó pillanatban nem dobom le a melltartót .. az is rajtam marad ...

Tudom korai volt .. de azt gondoltam hogyha szimpatikusak vagyunk egymásnak és egy ideje éjjel nappal szó szerint dumálunk .. akkor megengedhető ez a kis ˇbakiˇ .. Holnap megyek vásárolni a szomszéd városba. Mivel ő ezt tudja megkért rá hogy menjek át hozzá busszal ..... a szomszéd várostól még 30 km-re .. majd buszozzak vissza és még onnan haza ... Szerintetek ez rendben van? A korai szex miatt már nem vesz komolyan és ki akar használni? Eddig érdeklődő volt .. kedves és figyelmes azt hittem ez a szex ( közben ) után sem fog megváltozni. Mi a véleményetek erről?



2016. jan. 1. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
1 menetre jó voltál neki ! a sexet is gyorsba letudta legközelebb válogasd meg kivel állsz szóba
2016. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen nőket nem tudom komolyan venni.

Nem viszonozta az orális szexet. Kérted? Végig ő volt alul. Szóltál miatta?

Megkért, hogy menj át. Mondtad neki, hogy ez neked megterhelő? Csak nekünk írod le, hogy gondod van? Nem tudod kinyitni a szádat?

2016. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
hát túl könnyen adtad magad. és már csak a szex miatt fogsz neki kelleni.
2016. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
2-esnek igaza van, vele kene beszelned eloszor errol :) lehet h csak nem tudja hogy ezek a dolgok teged zavarnak
2016. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az hogy mennyire vagy neki fontos pontosan kiderült szex közben csak saját magával foglakozott te nem vagy neki fontos
2016. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már többszörösen elmúltam 20 éves, de úgy gondolom, hogy egy kicsit túl tárgyszerű volt ez a dolog és szinte semmi köze nem volt a finom és mély emberi érzelmekhez, csak a testi igények gyors kielégítése volt a cél (mindkét részről). A dolog le lett tudva, feltehetőleg semmi olyanra nem derült fény, ami a jeles férfiút a kapcsolat további és hosszabb időre szóló fenntartására ösztönözné.
2016. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szex kellett neki, úgy tűnik... Ne hagyd magad kihasználni! :)
2016. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

neked gondolom már nem aktuállis de még lehet valaki jár igy.

Gratulálok a sütihez nem is gondoltam volna korod beli lányok ilyen kreativak:))) söt 30asok se, szoval jó szokásod tartsd meg. hivott magához ezért nem csak egy alkalomra kelettél, darabig ne feküdj le vele és akkor kiderül kellessz e neki vagy csak kezelgetni szeretne. Béna az ágyban de egy ügyes tanitónéni megtanithatja sok mindenre, pl köv ha te vagy felül bekötöd a szemét ...... cirógatod majd a szájára ülsz:)) ha nem tudja mit kell tenni.... vezesd rá.

2016. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!