Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek megbocsáltani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek megbocsáltani nehéz több lent?

Figyelt kérdés
Barátnőmet elhivtam szilveszterezni.Jól éreztük magunkat barátnőm már kicsit becsípett és rá mászott a legjobb baratomra.Szerintetek meg bocsalsak neki azt mongya nagyon sajnálja sokat ivott nem tudja mit csinál és engem szeret szerintetek csak normális válasz?

2016. jan. 3. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

A helyesírásból 13-14 évesnek mondanálak, de ebben a helyzetben az fura lenne.

2016. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Necces. Talán adnék neki egy esélyt, de résen lennék, mert az ilyen bármikor megcsal, de legalább buta, mert előtted csinálja, így hamar lebukik.
2016. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kidobnám a lányt. Az nem kifogás (mentség), hogy ivott..
2016. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki a mocskos ri..bancot!:D
2016. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
15 vagyok csak telefonról rossz írni.
2016. jan. 3. 17:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom inkább nem szeretnék megbocsáltani de viszont nagyon hiányzik és szeretem.érdemes még bármit kezdeni?
2016. jan. 3. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hanyagold egy ideig a nőzést.(: Jó tanács inkább tanulj.
2016. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem bocsásd meg neki és ne hagyd annyit inni! ne zaklasd a dolog miatt és ne féltékenykedj, de ha újra megcsinálja, akkor dobd ki, akár iszik, akár nem...


esetleg mielőtt bejelented, hogyan döntöttél, tarts egy kis távolságot, hogy érezze, hogy elveszíthet és küzdjön egy kicsit a figyelmedért és a megbocsátásodért.

2016. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha hiányzik és szereted, akkor úgyse akarsz elszakadni tőle. a részegség nem mentség, de azért nem volt beszámítható és nem biztos, hogy érdemes az első botlásnál leírni a kapcsolatotokat. főleg, ha a "rámászott" csak nyomulást jelent és nem megcsalást - mert ugye, ha meg is csalt a legjobb barátoddal, akkor már nem csak a csajról kéne döntened, hanem arról is, hogy a srác legjobb-e meg barát-e...
2016. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megnősült a szűkszavú cowboy, és viszi haza lován az ő gyönyörű kis feleségét. Egyszer csak a ló megbotlik, s erre megszólal a cowboy:

- Egy...

Mennek tovább, de a ló újra megbotlik. Megszólal a hallgatag cowboy:

- Kettő...

A ló harmadszor is megbotlik. A hallgatag cowboy leszáll, előveszi a coltját, s agyonlövi a lovat. Fiatal felesége sikoltozni kezd:

- Nem szégyelled magad, ilyen kegyetlen vagy? Egy ilyen apróságért agyonlőni ezt a szép állatot, ez kegyetlenség...

A hallgatag cowboy megszólal:

- Egy...

2016. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!