Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Letezik fiu/lany baratsag? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik fiu/lany baratsag? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Kapcsolatba vagyok egy fiuval lassan fel eve, ennek a fiunak van egy legjobb "baratnoje" ugyanakkor ismerkedett meg vele mint velem.. Az elejen nagyon aranyosnak tartottam a lanyt,joba voltunk.. Honapok utan jottem ra hogy csak a baratom miatt nyal nekem + nagyon sokat egyutt logtak meg a mai napig egyutt jarnak bulizni meg ugy tancolnak hogy khm.. Nekem mar elegem van ebbol, a lannyal nagyon ossze is vesztem, a baratom pedig le tagadja hogy beszelnek, kozben a mai napig beszelnek. Nagyon kiakadtam es allandoan azzal jonnek hogy "mit feltekenykedsz" szerintetek jogosan akadtam ki?
2016. jan. 9. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy rá!
2016. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van fiú-lány barátság. De ez nem az.
2016. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt meg egy ilyen lany aki "baratkent"probalkozott nala, azt el tudta ugy kuldeni a baratom hogy azota se beszelnek meg seemmi, de ezt a k**at(bocsanat a kifejezesert) nem tudja el hajtani maga korul akarhogy megsertodok ra. Ha most nincs koztuk semmi biztos vagyok benne hogy kesobb lesz. #1 igen feltekeny vagyok jo hogy, neked is biztos jol esne ha allandoan a baratod/baratnod korul lenne egy ilyen alszent emberke..
2016. jan. 9. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:
gondolom van mer nekem régebben volt lány a legjobb barátom..
2016. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik fél részéről mindig több. Ha logikusan belegondolsz szerintem soha nem mentél oda úgy 1 fiúhoz, hogy olyan jó lenne ezzel a sráccal barátoknak lenni :D
2016. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan letezik,de ezt a leirtak alapjan nem neveznem annak.A volt baratommal hasonlo helyzetben voltam,es mai napig (lassan 2eve) azzal a lannyal van.. Szerintem magyarazd el neki, hogy vagy o - vagy te,aztan majd kiderul.
2016. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani de nekem volt fiú barátom.Aztan a srác belém zúgott. Most már nem vagyunk barátok.Szerintem ott a csaj nyomul, a barátodat nem biztos hogy úgy èrdekli a csaj.
2016. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hm.. Koszonom a valaszokat :) valamelyikojuk biztos tobbet fog erezni mint baratsag.. De ez igy nekem annyira rossz, az elejen tenyleg nem zavart de mostmar kiborit foleg h mindig beszelt errol a lanyrol meg egyutt jartak bulizni es keszult is roluk egy eleg erdekes fenykep.. Es amig meg nem lattam hogy beszelnek letgadta hogy ok mar nem beszelnek.. Szerintetek szakitsak?
2016. jan. 11. 19:23
 9/10 anonim válasza:
Ha ezt két evvel ezelőtt kérdezted volna akkor lehet, hogy azt mondom van...de ma már az a véleményem, hogy az egyik fél mindig többet érez barátságnál. Nekem volt egy fiú barátom (legjobb barátként tekintettem rá). Ez a barátság ovitól hatodikig meg is maradt csak annak...aztán meg ő már többet akart, de én nem. Következmény képpen megromlott a kapcsolatunk. Bunkózik és már nem is beszélünk. Szóval szerintem nincs.
2016. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Abszolút jogos, hogy féltékeny vagy, neked adok igazat! Ezt én sem viselném el...azon meg nagyon kiakadnék ha hazudna arról hogy beszélnek-e vagy sem...Szerintem nem feltétlen kell erről szakítani, próbáljátok megbeszélni, hogy neked ez így nagyon nem jó, úgyhogy vagy ő, vagy te. Én nagyon nem szeretem a barátomat választás elé kényszeríteni, de ilyen helyzetben én is ezt tenném, mert ez így tényleg nem állapot...ha meg azt mondja hogy téged szeret, de nem akarja megszakítani a kapcsolatot azzal a lánnyal, akkor nem szeret téged igazán...akkor viszont már indokoltnak érezném a szakítást.


Lány-fiú barátság meg szerintem nem létezik. Itt arra a barátságra gondolok, ahol sülve-főve együtt vannak, és nagyon jól kijönnek. Egy idő után úgyis többet fog érezni a másik, ahogy azt előttem többen is mondták, mivel azért van az egyik a másikkal mert tetszik neki a személyisége. És abba lehet igazán beleszeretni. Én is tapasztaltam ezt, de így utólag visszagondolva örülök hogy nem jött össze:)

2016. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!