Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Tudom változó, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudom változó, de általában tényleg így vagytok vele?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány, aki tetszik nektek, és tudtátok, ti is tetszetek neki, de nem mertek felé közelíteni, vagy nem látjátok egyenlőre fontosnak, Es az a lány hírtelen nem foglalkozik veletek, és úgy érzitek h kezditek elveszíteni, tényleg elkezdetek küldeni érte? Vagy ilyenkor ti mit csináltok?

2016. jan. 11. 21:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*küzdeni
2016. jan. 11. 21:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Én türelmes vok első csajt 6év után atam fel de azt azer mer csak tecett es utána v kibe belecerettem
2016. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem küzdök am max ha már enyim ak küzdök h igy is maradjon..
2016. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hú erre en is kivancsi lennek:)
2016. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 El Greco ***** válasza:
Ha tudom, hogy mindketten tetszünk egymásnak, akkor lépek, ha nem vagyok biztos, akkor nem merek.
2016. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem küzdenék. Hiszen miért? Az a lány nem veletlenül nem foglalkozna velem. Ez szerintem elég egyértelműen arra utal, hogy a lány nem szeretne semmit.
2016. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha tudtad, érzékelnéd h a lánynak te tetszettél/ bejöttél, te nem gondolnál arra h lehet azért hagy figyelmen kívül, mert elege lett abból h állandóan arra várt, h te kezdeményezz?
2016. jan. 11. 22:20
 8/12 anonim ***** válasza:
A nők is KEZDEMÉNYEZNEK!!!!
2016. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a logikát nem látom emögött. De ha szerinted ettől teperni fog valaki...
2016. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
onnantól,hogy tudnám hogy én is bejövök neki meg sem állnék...nálam az a probléma,hogy senkinek sem tetszem.így elég nehéz.. 18/f
2016. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!