Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok

Még nem volt barátom,a legtöbb osztálytársamnak és a korombelieknek van/volt barátnőjük/barátjuk

Ez miatt sokat piszkálnak

Nem azért nem volt még barátom mert csúnya vagyok,bunkó,stb(mondjuk elképzelhető lenne HA :D)

Már elég sok srác bepróbálkozott(ezt ne úgy értsd hogy pl. az utcán odajött és egy "szia cica! van gazdád?" stílusú szöveggel nyomult :D)

Főleg osztálytársak,ismerősök fordították komolyabbra a szót

Én még nem érzem hogy megtaláltam volna az "IGAZIT"

Szerintem ezzel nincsen probléma

Szerintetek van?

Ti hogy vagytok/voltatok ezzel ?

A rosszindulatú kommentekkel kérlek kerüljetek,pl.:ez a mai generáció,inkább tanulj,aludnod kéne,stb.

tipusúakkal

Minden normális válasznak örülnék :)



2016. jan. 12. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel probléma :)
2016. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj ezzel, akárhogy nézzük nincs sok esély 13 éves korban egy normális kapcsolat kialakítására.

Ahhoz meg hogy ilyennel piszkálnak csak az a magyarázat hogy 13 évesek... Ne foglalkozz velük nem maradsz le semmiről

2016. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit érdekelnek a többiek? A te magánéleted, és rajtad kívül senkinek semmi köze hozzá. Ha te így érzed jól magad, akkor nagyon jó, de ha egy szobanövényben látnád meg a nagy ő-t, ahhoz se lenne semmi köze senkinek.
2016. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 évesen volt először barátom:D Rengeteg időd van, ne foglalkozz a többiekkel:)
2016. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Már egy ideje próbálok nem törődni velük :)

2016. jan. 12. 23:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban lenni nem kötelező, ha eddig nem fogott meg senki, az pedig senkinek sem a hibája. Már csak a korodra való tekintettel is biztosan állíthatom, hogy jönni fog olyan, aki érdekelni fog téged.
2016. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs ezzel baj! 18f
2016. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!