Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, tegyük fel hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tegyük fel hogy létezik egy 18éves férfi. Elfogadnátok őt?

Figyelt kérdés

Ez csak egy feltevés.

Van egy srác aki 18éves.

A súlya amit maximum eltud érni 106kg..ennél márcsak lefele tud menni valamiért.

A srác bár 106kg mindenki szentül állítja hogy nem néz ki többnek 85-nél.

A srác nagyon nagyra értékeli a csöpnyi szeretet a törődést és odafigyelést....pont ezért válik alkalmassá a nők számára egy pénzeszságnak már ha van pénz a zsebében.

A srác valahogy annyira értékeli a vele való törődést hogy addig míg telljesen egyértelművé nem válik hogy kihasználják addig csak őt látja maga elött s persze a mosolyát...

Tegyük fel a srác nem tud magára adni (ruhák mobil,laptop..STB.) mert a szeme elött csak az adás lebeg.

Pedig bőven járhatna NIKE ruhákban és IPHONE telefonokkal...

Tegyük fel a srác valahogy képes a szerelem részből kihagyni a szexualitást mert ha ne. Tudná kihagyni úgy érezné magát mint aki tárgyként használja a nőket...


Kicsit hosszú elképzelés.

Bocsánat.


Hölgyek ti elfogadnátok egy ijen férfit párotokul?


Előre is köszönök minden választ.

(a leirtak egy képzeletbeli férfit ábrázolnak)



2016. jan. 13. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze,egy fiúban nem a pénz a fontos hanem maga az ember :)
2016. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt ígyis gondolod vagy csak itt mondod?

Ne haragudj ha ezzel a kommentel megbántottalak volna 1#.

2016. jan. 13. 16:47
 3/7 A kérdező kommentje:

Tegyük fel hogy a pénisze méretét mondjuk megadjuk egy 14-esnek/3-4cm nek...

Ez az mikor merev neki...

Mondjuk lankadva pedig 3cm...


Eme magán információk mennyit számítanának nektek?

2016. jan. 13. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Szemelyes tapasztalat hianyaban nem tudom eldonteni...
2016. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen férfi lehetne az álmom is... Szeretet és törődést igényel, nem pedig szexet... Engem mindig kihasználtak és átbasztak, ezek után nagyon vágyom egy ilyen kapcsolatra, az anyagiakat meg ilyesmiket pedig száz százalékban háttérbe szorítom, nem az számít egy párkapcsolatban. Szóval kedves kérdező, ha te vagy ez a srác, szerintem sokkal többet érsz a mai férfiaknál :)
2016. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Így is gondolom,nem csak mondom :)
2016. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A pénz számomra se fontos, de a szex viszont nagyon fontos, elsődleges fontosságú helyen szerepel nálam egy párkapcsolatban. Tehát én nem tudnék elfogadni egy ilyen srácot.
2016. jan. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!