Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagy a korkülönbség köztünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fa nni kérdése:

Nagy a korkülönbség köztünk vajon működhet?

Figyelt kérdés

Március végén leszek 18 éves viszont még szűz vagyok. Volt egy barátom akivel mielőtt lefeküdtem volna szét mentünk. Nyáron megismerkedtem egy pasival aki 31 éves. Nagyon tetszett már akkor is és én is tetszem neki.Szilveszterkor is együtt buliztunk és megcsókolt. Akkor már ő is meg én is ittunk és nem tudom, hogy ezért tette-e. Viszont szilveszter óta folyamatosan beszélünk facebookon és egyszer még haza is hozott.

Bécsbe dolgozik és csak hétvégén van itthon de nekem nagyon tetszik és nem tudom működhet-e. Jaa és ő nem tudja, hogy szűz vagyok. szerintetek lehetne köztünk valami ha betöltöm a 18-at?


2016. jan. 14. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Tényleg 10-20 évet akarsz úgy leélni, hogy meghalt a férjed? :D Most oké-oké, tudom, picit előreszaladtam, de akkor is. Ez rohadt durva. Arról nem beszélve, hogy érdekes, hogy 13 év korkülönbséggel érdeklődik utánad. 31 évesen... komoly. Gondolkodj!


Ha kérdésed van, írj nyugodtan!

2016. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem,egy fiatal lánynak FÉRFI kell,nem kisfiú!


Sok sikert!


23/N

2016. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy idösebb de láttátok, hogy néznek ki ma a korombeli srácok?!Szebb lányok mint én.
2016. jan. 14. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
végülis van ismerösöm akinek a párja 20 ével időseb:D
2016. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

13 év nem olyan sok, bár a 18 (17)-31 felállás nyilván más, mint a 25-38 - szóval ez idővel jó irányba változik. 15 év fölött szerintem is kezd necces lenni, mert nagyon máskor fogtok eljutni bizonyos életszakaszokba.


Azon azért kár pár hónap ismeretség után 18 évesen aggódni, hogy esetleg 60-70 évesen egyedül maradsz. Addig még sok víz lefolyhat a Dunán, másrészt tudod mit, én inkább leszek együtt kevesebbet a mostani párommal, aki 8 évvel idősebb, mint mással.


Hogy szűz vagy, azon ne parázz. Ha ez zavarja, akkor ne kezdjen korodbelivel. Ha normális, és tényleg szeret, ez nem lesz akadály, nincs mit szégyellned rajta! Szégyenkezzen, akin 15 évesen már átment a fél kerület...! :)

2016. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ahhh nagyon koszonom most ezzel sokat segítettél :D lehet h megprobalom vele igazabol meg en se tudom mi lesz :D es nem fogok hozza menni legalab is valoszinu h nem :D
2016. jan. 14. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a korkülönbség nem normális, ahogy te sem.....És ha betöltöd a 18-at mi változik? Semmi. Ugyanilyen hülye maradsz, mint most.

Előbb-utóbb jönni fog egy korban hozzád illő srác.

"de láttátok, hogy néznek ki ma a korombeli srácok?!Szebb lányok mint én."

Ne általánosíts, nagyon kevés ilyen srác van. Ez csak egy nagyon jó kifogás volt, hogy megmagyarázd a helyzeted.

2016. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát figyelj. Igen a szerelem csodálatos meg minden de győződj meg róla hogy nem csak 1 menetre kellesz neki. Vigyázz mert sok olyan ember van akinek csak egy menetre kell a lány és utána fiatalabb pipire hajt ha az egyik már kiöregedett. A másik meg az, hogy nem minden fiú olyan mint amilyennek gondolod a te korodban. Nagyon sok rendes srác van csak meg kell ismerned őket jobban. Na összegzésül szerintem nagy a korkülönbség... de ki vagyok én, hogy a szerelem útjába álljak? :D
2016. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindekinek. nem tudom mi lesz belole de orulok h van itt hideg meleg. nem ragodom ezen tovabb majd lesz ami lesz :D
2016. jan. 15. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!