Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez így jó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így jó?

Figyelt kérdés

184cm vagyok és 98kg. Lányok, számotokra mennyi az ideális, ami még nektek jó egy pasinál? Nem vagyok izmos, kb 3-4 hónapja járok konditerembe, az elsődleges cél a fogyás. (116kgról kezdtem)

A 98 kilómmal lehet lányoknál esélyem??



2016. jan. 18. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
hat figyelj a mai világ tele van duci/teltebb/husi (ki hogy mondja szerintem ugyan az) ők is hasonlóan állnak súllyal abszolút reálisnak tartanék egy olyan kapcsolatot mind ket oldalról
2016. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 norbi544 ***** válasza:
186/96 Szóval nem sokkal jobb a helyzet. Ha te a jövőben azt képzeled, hogy minden második szexi lányt ágybavihetsz.. nem valószínű. Legalábbis rá ezt tapasztalom. Tartós kapcsolatos viszont annál nagyobb az esély, mert a kapcsolathoz szeretet kell, ha még szeret, nem a súlyoddal foglalkozik.
2016. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen tartós kapcsolatra gondoltam, igaz a megfogalmazás nem ezt tükrözi
2016. jan. 18. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!