Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintettek? 15/f tobbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek? 15/f tobbi lent👇

Figyelt kérdés
Szanalmas lenne,hogyha facebookon bejelolnek egy olyan lanyt,akj bejon nekem/probalkoznek nala,es megis kozel lennenk egymashoz?Szoval pl: o is debreceni es en is.
2016. jan. 23. 00:39
 1/8 heyitsadrii ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem! A mai vilagban mar kesz csoda ha ilyen tortenik.😃Mindenkepp csinald igy,foleg hogy meg talalkozni is fogtok tudni egy ket bezelgetes utan.Batorsag es hajra!😏
2016. jan. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. jan. 23. 03:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok lány ismerősöm van ,igaz 2-3 év távlatból (17-18 éves korosztály),de azt megtudtam tőlük hogy az őszinteséget és a bátorságot szeretik igazán egy fiúban.

A bátorság pedig egyenességgel és közvetlenséggel jár.


Magyarul oda kell menni a lány elé,és megmondani a két tündéri kis szemébe hogy lágy érzéseket táplálsz iránta,és hogy szeretnél vele jobban megismerkedni,ha csak egy beszélgetés erejéig is.


Ennyi a recept.Tudom,kínos,tudom,nehéz,tudom,gombolyag lesz a torkodban közben,de ez a legjobb taktika.


Személyes véleményem hogy a facebookos ráirogatás csak nagy távolság vagy egyéb elválasztó körülmények mellett megengedett.

2016. jan. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, de személyesen az igazi annak nagyobb a hatása. Jól írta az előttem szóló. Hajrá pubi! Szurkolok! Remélem mielőbb megnyalja a zsákod a kiscsaj tesó!
2016. jan. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
enis bejelöltem oan csajt aki tecik, azér mer ismerem xD
2016. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:D

mindenkinek ment a zold:)

2016. jan. 24. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
bejelölted? összejöttetek?
2016. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem jottunk ossze:ss
2016. márc. 10. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!