Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan és milyen könnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és milyen könnyen lehet meghódítani egy 16 éves lányt akinek van pasija?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem hallottad még azt a mondást, hogy ne nyúl ahhoz ami nem a tied? Szerintem arról a csajtól lecsúsztál, tartsd tiszteletben.
2016. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre most komolyan milyen választ vársz? Komolyan tőlünk várod, hogy mondjuk meg, "milyen könnyen" lehet valakit meghódítani, amikor semmit nem tudunk róla, nem ismerjük, téged sem ismerünk. Agyam elszáll komolyan...
2016. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha nem jó a kapcsolatuk akkor könnyen vagy megvárod míg szakítanak ennyi
2016. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
politikus vagy? csak mert nekik nincs gerincük
2016. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Külön recept van a 16 éves foglalt csajokra, meg is volt nekem, de kölcsönadtam egy haveromnak és fejből nem tudom. Bocsi. :(
2016. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg vársz addig, míg tart a kapcsolatuk.
2016. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs gusztustalanabb dolog annál ha lenyúlod más barátnőjét, ilyen embert egy nő sem érdemel!
2016. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!