Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyszer beszéltünk, de másnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mandamantra kérdése:

Egyszer beszéltünk, de másnap nem írt. Írjak én neki? Ő 19/F, én 16/L

Figyelt kérdés

A teljes történet úgy szól, hogy kerestünk egy helyet barátnőmmel, és tőle kérdeztem meg, merre van. Ugyanarra ment ő is, tehát vele mentünk, de próbáltunk nem a társaságaként viselkedni, szóval kicsit leszakadni tőle. Mikor megálltunk, hogy barátnőmnek eltegyünk valamit a táskájába, ő is megállt, hátrafordult, és megvárt minket. Aztán sorba kellett állni, vele beálltunk, ha beszélt hozzám, végig a szemembe nézett, és mikor megindult a sor, oldalazva ment, hogy a szemembe nézve tudjon beszélni.

Aztán bejelöltem, és írtam neki. Rögtön visszaírt, beszélgettünk, aztán másnap (tegnap) nem írt. Ha most írok neki, az kínos?


2016. jan. 24. 09:26
 1/1 eznemlényeges ***** válasza:
Miért lenne kínos? te csak beszélgetni szeretnél vele
2016. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!