Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy srác állandóan néz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác állandóan néz a buszon, de nem lépett eddig semmit, nekem kéne tennem valamit? 16/L

Figyelt kérdés

Ugyanarra lakunk, és van, amikor egy buszon megyünk. Mikor észreveszi, hogy ott vagyok én is, akkor utána egy csomószor rám néz, több ideig. Én hamarabb leszállok, és olyankor a buszról hátrafordulva néz engem. Egyszer (teljesen véletlenül) mellé ültem le, de akkor sem mondott semmit, csak zsepit kért.

Igaz, hogy még eddig nem mosolyogtam rá, de én is szoktam őrá nézni. Várjam meg, míg leszólít, vagy egyáltalán ez azt jelenti, hogy tetszem neki?



2016. jan. 24. 14:48
1 2
 1/11 eznemlényeges ***** válasza:
88%
Valószínűleg tetszel neki, te is megszólíthatod nyugodtan.
2016. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Neked tetszik? :) mert attól függ, h mit tegyél, h tetszik e vagy nem... és h akarsz e tőle valamit

Egyébként 1. lépésnek mosolyogj rá ;)

Am sztem tutira tetszel neki. Lehet már arra is ráizgult, h kérjen tőled egy zsepit😂

Legyél kedves vele! :) Egyébként meg ha meg van a kémia akk simán kezdeményezhetsz te is! ;)

2016. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá nézz a szemébe ha ezután is gyáváskodik akkor lépj ha érdekel bár én ezután már rástartolok a csajra de nem mindenki egyforma
2016. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz is nagy erőt kellett vennie, hogy zsepit kérjen, biztosan tetszel neki :D
2016. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig az egyik haverjával van, és így még nehezebben tudnék én odamenni hozzá, és bármit is mondani. És lehet, hogy ez az oka annak is, hogy nem kezdeményez ő.
2016. jan. 24. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha odaköszönsz, akkor érteni fogja :) Ha meg nem, akkor majd a haverja addig cseszegeti, amíg oda nem megy hozzád.
2016. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen neked. Nehogymár a srácnak kelljen odamenni hozzád.
2016. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3. 4. válaszoló: Igen, nekem is tetszik :D
2016. jan. 24. 17:47
 9/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg rámosolyogni :)
2016. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Naaa 😊😊😊 húzz bele akkor!! Venni fogja a lapot! ;D
2016. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!