Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti mit kezdenétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit kezdenétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Aki élőben ha veletek van akkor ölelget,meg puszilgat,megcsókol,hozzátok bújik,azt mondja szeret,mindig csak veletek foglalkozik a társaságban..De facebookon meg nem ír,annyit se,hogy szia hogy vagy..Ha meg ti írtok akkor nem válaszol,ha még is egy szavas válaszban pár óra múlva..
2016. febr. 2. 09:16
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
Lehet hogy nincs fent sokat Facebookon, vagy szeret személyesen beszélni, egyébként nem mindegy ha élőlények foglalkozik veled?
2016. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az nem igazán jött le a kérdésből, hogy barátról van szó vagy még csak próbál udvarolgatni, vagy csak csajozgatni? Hát én valószínüleg tisztáznám vele, hogy most hányadán is állunk akkor.


Amúgy mennyi idősek vagytok. Dolgozik már a fiú?


Amúgy van, hogy többen bekapcsolva hagyják a face-t, és nincsenek mellette ilyesmi.

Ja meg már több embernek nem a világ közepe a facebook, csak tartják, hog ylegyen, de nem nagyon köti már le az embereket, legalábbis nem mindegyiket.

Több lehetőség lehet miért nem ír, szeintem egyszerűbb, ha személyesen megkérdezed, mert akkor csak veled foglalkozik, de addig ne hagyd ölelgetni meg csókolgatni magad! Hehe! Nehogy elvonja a figyelmedet a témáról.:D

2016. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hogy legyen szerintem javítva


Csak azoknak akik a helyesírási túrán való kéz eltévedésre ugranak egyből. :D

2016. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az csak jó, ha nem a Face-n tölti minden idejét. Inkább örülj neki!
2016. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az lenne a nagyobb baj, ha csak facen foglalkozna veled.

De azért mindenképpen beszéljétek meg, hogy hol tartotok! :)

2016. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem egyszer már megkérdeztem,hogy akkor most mi a helyzet mert mindenki azt hiszi,hogy járunk mert ugy viselkedik velem.Erre az volt a válasza,miért kell ezt állandóan megkérdezni..Amúgy dolgozik,de most leállás van a cégnél ahol dolgozik,és fent van sokszor,a barátai mondják,hogy nekik mindig ír..Persze nem a facebookon kell élni az életet,de fel nem hív se nem ír,hogy hogy vagyok vagy valami múlt hét szerda óta..Pedig elötte is hétvégén ugyan ugy velük voltam..21 évesek vagyunk..
2016. febr. 2. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem baj lenne, mert én igénylem hogy beszéljünk minél többet amit chatelés formájában tökéletesen meg lehet oldani. A másik, hogy mi szeretünk egymásnak videókat, képeket küldözgetni. Szóval a lényeg: nem muszáj facebookon, mindegy hogy hol de nálam létszükséglet hogy akkor is beszéljünk amikor nem vagyunk egy légtérben.
2016. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy idegen lenne akkor valószílűleg jól felpofoznám és tökön rúgnám.
2016. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!