Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az volna a kerdesem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az volna a kerdesem hogy miert ilyen velem a baratnom?

Figyelt kérdés
Szoval sokat veszekedtunk az elmult idoben es tegnap elott este szakitott mert nagyon feltekeny voltam es be kattantam azon hogyha be likeolta a kepeit olyan aki nem is volt az ismerose meg el is szalltam magamtol hogy mindent meg tehetek hiszen itt van nekem aztan agyamhoz kaptam...ujra egyutt vagyunk bizonyitani aksrom neki hogy le szalltam a magas lorol de o tavolsagot tart tolem... Azt mondja szeret de megse erzem minden szavat uti egy masikkal regen azt mondta hogy csak en letezek neki mikor szakitottunk azt mondta el tud maga mellett kepzelni mast barmikor kicsit kozelebb akarok hozza kerulni es megbeszelni hogy miert nem olyan mint elotte o azt mondja hogy idegesiti es unja ez a kapcsolat 1 eve megy tavkapcsolat de 100x tobb mint barmelyik mostani kapcsolat... Bocs hogy nem irtsm ekezeteket de sietnem kelett es telo..

2016. febr. 2. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akar már téged.
2016. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor miert jött vissza hozzam?
2016. febr. 2. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvesztetted a bizalmát.

Talán úgy érezte lehet folytatni a kapcsolatot... dehát beleunt...

Ez már nem lesz a régi!

2016. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sokara ujra szakitotok
2016. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Probald kihozni a maximumot!!!!! Nem véletlenül jott vissza hozzad! :) Es ha valóban szeret, idővel visszanyered a bizalmat! Hajra! ;)
2016. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát most megmondtam neki hogy bizonyítok és ha én elhatározom magam akkor az lesz meglátjuk :D köszönöm a válaszokat mindenkinek
2016. febr. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!