Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy 15/L és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 15/L és egy 19 majdnem 20/F mennyire passzol össsze egymással?

Figyelt kérdés
És most mint fiú kérdezem. Mert nekem a lányok 16 éves kor alatt kicsit komolytalannak tűnnek már. Ellenben van egy lány a 0.évfolyamban aki tetszik,és néha szoktunk beszélgetni.

2016. febr. 4. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel téged mások véleménye.

A te életedben magad döntöd el, hogy mennyire passzoltok egymáshoz.

2016. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez szerintem teljesen emberfüggő..nekem se kéne igazán 15 éves lány lassan 19 évesen, de pl 15 éves ismerősömnek 20 éves a barátja, és jól megvannak :)
2016. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Egyik baratnomnek 16 evesen volt egy 21-22 eves pasija es eleg jol kijottek, bar azota mar a lany latni sem akarja, de az mas tortenet...


Szerintem siman mukodhet!:)

2016. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez az adott két embertől függ, hogy mennyire illenek össze.

Ez a korkülönbség ebben a korban lehet sok is, de normális is.

Te magad írod, hogy ő nem olyan, mint a többi korabeli lány. Ezért szerintem nem lenne sok a korkülönbség. De persze nem csak ezen múlik, hogy összeilletek-e.

2016. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

ez a két embertől függ :D hogy melyik mennyire érett. pl jártam 17 évesen egy akkor 27 éves pasival. én épp csak 16 múltam amikor megismertem. ő meg idén lett 28.

és ő is azt mondta hogy őszintén nem gondolt komolyra velem, de nagyon megkedvelt mert valahogy másnak lát mint a többi tini lányt.

szóval ez csak rajtatok múlik. és nem azon a 4-5 éven :)

de amúgy sima szerintem

2016. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel a lányok korábban érnek (testileg és lelkileg is), egy szinten lehettek.
2016. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Neharagudj,vagy haragudj tök mindegy de nagyon nagy a korkülmség.

Te már nagykorú vagy,Ő még szinte gyerek.

Ez egyrészt nem engedélyezett, másrészt padig a csnem normális,kerees magadnak egy veled egykorú vagy, nálad picit kisseb lányt.(szerintem)De ezt te döntöd el.14 éves lányként irtam.Egy 15 éves lány még nem elég érett ahhoz hogy megfelelő döntéseket hozzon.

2016. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Röviden: semennyire
2016. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon a határon van, de inkább már túl rajta...szerintem ez sok. Attól, hogy tetszik, az édes kevés egy kapcsolathoz...

Nem hinném,hogy ez a lány komolyabb lenne, mint a kortársai.

2016. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A bátyám is 19 volt amikor összejött a 15 éves barátnőjével. Ez 6 éve volt, idén lesznek 7 éve együtt. Teljesen normális szerintem, még teljesen belefér 4-5 év korkülönbség
2016. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!