Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti a barátotoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti a barátotoknak szoktatok kiírni facebookon valamit a falára ha születésnapja van? Ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor volt, akkor inkább együtt töltöttük a napot, és személyesen köszöntöttem fel, egyszer fordult elő, hogy a falára is írtam ki valamit, de akkor 1 hónapja voltunk csak együtt, az azt követő két évben maximum is csak üzenetben és személyesen.
2016. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első sorban ha együtt vagytok, akkor személyesen...

Falra olyasmit, hogy Boldog Szülinapo Életem (vagy amit te gondolsz jónak) de ha sima privátba dobod meg, az is jó. Tudja hogy gondolsz rá és ennyi.

2016. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Nem tartom túl személyesnek facebook üzenőfalon felköszönteni valakit. Persze olyan embereket, akikkel csak köszönőviszonyba vagyok azokat oké, de közeli barátokat, családtagokat ill. a barátomat ha tehetem személyesen ha nem akkor privát üzenetben köszöntem fel.


20/L

2016. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!