Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ez? A barátom azzal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? A barátom azzal a lannyal ir akitol a legjobban felek

Figyelt kérdés
hogy biztos te leszel a legszebb lány farsangon, meg hogy ha elköltözik akkor elmegy e meglátogatni? elöttem kitörölte az egész chetet és azt mondta higy csak engem szeret es hogy elmondta az egeszet de en nem lattam

2016. febr. 10. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Ha kitörli az üzenetet oka van annak. Nekem is kitörölt barátnőm 1-2 dolgot és utána már nem bíztam benne.
2016. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát gyanakodnék én is ilyen helyzetben, hogy másvalakit próbál felszedni.
2016. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
nem normális.
2016. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A lany kezdemenyezett, utanna visszairt a baratom, de most meg sirt, hogy mondtam neki, hogy nem bizok meg benne es lehet jobb lenne szetmenni nem tudom mit csinaljak
2016. febr. 10. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj. Bizonyítsa be, hogy szeret, adj neki időt, hogy kifejezhesse, nem kell kidobni egyből, elhamarkodottan. Ja de és ezt nem kell kimondani neki, csak figyeld, hogyan viszonyul hozzád. Erről nem kell szólni neki, csak hát figyeld gesztusait, érintéseit, rádnézését, mennyi szeret van benne. (2.vagyok)
2016. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem :)
2016. febr. 11. 01:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Vártam egy napot de ilyen meg soha nem volt belemrugott meg elkuldott minden hova most is itt fekszik semmi helyet hagyva nekem es egesz nap nezi a szar videoit.. kerlek adjatok tilpet mit kell csinlni
2016. febr. 11. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha beléd rúgott nem értem miért van/vagy még ott. Ha már személyes bántalmazásba megy át akkor felesleges vele maradni szerintem.
2016. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen mar atment
2016. febr. 12. 10:31
 10/10 anonim válasza:
Egy elég buta lány lehetsz, ha ezekre a kérdésekre innen várod a választ, és nem önmagadtól.
2016. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!