Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen az álompasi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az álompasi?

Figyelt kérdés
Külsőleg, belsőleg.
2016. febr. 14. 15:27
 1/6 Unpredictable ***** válasza:
100%
Beképzelt lenne leírni saját magam? :O
2016. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha leszbikis vagy akkor nem
2016. febr. 14. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kulsore: Voros haj,kozepesen magas,izmos(azonban nem tulzottan,az ilyen testepito fele fiuk nekem nem tetszenek),illetve legyen kicsit kulonleges a kinezete. Adjon magara,legyen igenyes. (Illetve nem art,ha formas a feneke,az a gyenge pontom:D)

Belso: Szamomra a jo humorerzek nagyon fontos,azonban ha a helyzet megkivanja,a komolysag elengedhetetlen. Tetszik,ha mindenrol van velemenye,barmirol lehet vele beszelgetni. Legyen nyitott,beszedes,eletvidam. Persze a megbizhatosag,oszinteseg alap dolgok.


Nekem kb ilyen egy "alompasi",de ez csak az egyeni velemenyem.

2016. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

belső:sok mindenhez ért,kedves,mindent megtesz egy lányért,ha kell romantikus

külső:176 cm magas,barna haja van,sportosabb testalkatú

ja ez én vagyok :D

2016. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külső: Vörösesbarna haj, sötétebb szem, magas, vékony/kicsit izmos, igényes,

Belső: Határozott, magabiztos, vicces, társaság kedvelő, lehet vele szívózni :p

2016. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Magasabb legyen nálam, de azért ne fél méterrel. Szeretem az átlagos testalkatot, esetleg kicsit izmosabbat. Imponál a barna haj és valami sötétebb szem.

Belső: Fogadjon el, úgy, ahogy vagyok és akkor én is elfogadom. Azt szeretem, ha egy fiúnak van humora és intelligens. Ennyi.

2016. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!