Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beszélgetnék vele, de hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetnék vele, de hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliba, eddig csak neten beszéltünk egy kicsit, viszont suliba nem nagyon merem leszólítani.. mit tanácsoltok? Mit tegyek? Normális válaszokat ha lehet

2016. febr. 19. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hívd el sétálni és úgy beszéljetek. Legyen önbizalmad kérj a suliba segítséget egy feladatban és kezdjetek komunikálni hát ha megtörik a jég nálad :)

15/L

2016. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) ez jó, mert ő is pont 15 éves :D gondolkoztam, hogy például kérek tőle számológépet, és még beszélünk utána :)
2016. febr. 19. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nah ez jó ötlet és örülök hogy tudtam segíteni :)
2016. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz összejönni egy olyan lánnyal aki mellett fokyton feszengsz, és nem érzed magad kellemesen? Amíg ez fennál addig ez nem szerelem. Tudom kicsit demotiváló, de először ilyen barátszerűségnek kell lennie számodra, hogy továbbléphessetek, mert így olyan, mintha a maratont a 20. Kilometernel kezdened
2016. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Rossz hasonlat, mert ha a maratont 20 kilométernél kezded, van 20 kilométer előnyöd, és hamarabb érsz célba :)

2016. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!