Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy beszélgessek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy emeleten van a termünk, neten mindig jókat beszélünk, viszont élőben nem nagyon megy.. lehet az a baj, hogy túlságosan érdekel, hogy mit gondolnak körülöttem

2016. febr. 23. 06:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt a vége.. mit tegyek? Hogy beszélhetnék vele? (Normális válaszokat kérek szépen :D)
2016. febr. 23. 06:54
 2/11 anonim válasza:
Szerintem amíg nem győzöd le a többiektől való ugymond félelmed, addig ez nem fog változni. Ne törődj a többiekkel, menj oda és engedd el magad. Nyugodtan beszélgess vele bármiről ami eszedbe jut :)
2016. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A másik, hogy nemtom hogy kezdeményezzek :(
2016. febr. 23. 11:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Pl.: szia

milyen volt az ora?/hogy ment a doga?/ mennyire volt/lesz nehéz napod?

2016. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő 15, én 17
2016. febr. 23. 15:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Szembe nem szoktam találkozni vele, mindig bent ül a teremben
2016. febr. 24. 00:02
 7/11 PalomaRaul válasza:
hívd ki beszélgetni
2016. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nem megy, valahogy nem tudom
2016. febr. 25. 19:46
 9/11 anonim ***** válasza:

ha igazán bejönne neked, rég nem akadtál volna fenn olyan dolgokon, hogy mit gondolnak mások.

hidd el, velem is volt ez így, hogy neten tök jól elbeszélgettünk, élőben meg mind a ketten hallgattunk, mint a sír. probléma gyökere a neten kezdődik. próbálj ugyanolyan természetes lenni, mint neten, kérdezd bármiről, vagy ha nem megy a suliban, hívd el valahova. a lényeg, hogy élőben dumáljatok.

2016. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon bejön, de sose tudtam beszélni olyan lánnyal, aki tetszik.. ez az elhívás nem rossz ötlet.. köszi :)
2016. febr. 25. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!