Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek tenyleg akarhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg akarhat tőlem valamit egy 22 éves srác? 16 l

Figyelt kérdés

Egy konditerembe járunk és ott figyelt fel rám.Bejelölt facebookon és elkezdtünk beszélgetni.Azóta már többször is randiztunk és nem tudok kiigazodni rajta.Hogy pontosan mit is akar.Mert azt tudja hogy nem fogok lefeküdni vele.Próbáltam már vele beszélni erről,és azt mondta hogy nem akar megbántani,hogy mondjuk mond valamit aztán mégse lesz úgy.Most épp nem is tudom milyen kapcsolat van köztünk.Nem vagyok az a tipikus 'minden pasi álma' .Nincsenek nagy melleim és szerintem különösebben szép se vagyok.Pont ezért érthetetlen számomra az egész.Ő kb bárkit megkaphatna.És mégis rámáldozza az idejét és az energiáját.

De múltkor kb megmondta,hogy nem akar kapcsolatot.De ugyanúgy keres,ír,találkozni akar.Nagyon félek hogy én majd jól beleélem magam aztán mégse lesz semmi.De sajnos már nem tudom irányítani az érzéseimet.Nem tudok kiigazodni.Nektek mi a véleményetek?



2016. márc. 12. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

"De múltkor kb megmondta,hogy nem akar kapcsolatot."

Itt a válasz a kérdésedre!


Ő csak megdugni akar, erről beszéltetek is, mi nem tiszta?? Te meg legalább normális vagy és nem mész bele.

Keress olyan srácot, aki kapcsolatot akar, és nem csak dugásra kellesz neki :) Hidd el, sok ilyen van.

És mondjuk kezdhetnéd egy korban hozzád közelebb állóval.

2016. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen megmondta,hogy nem akar kapcsolatot,de azt is hogy nem akar megfektetni.Eh.Nehéz ügy az biztos.De igen,lehet ezt kellene tennem.
2016. márc. 12. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
megelöztek... na mindegy, éppen én is válaszolni akartam, hogy: mit mit, hát megdugni. :D
2016. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:(
2016. márc. 12. 23:27
 5/11 gnoomage ***** válasza:
53%

Egy 22 éves srác egy 16 éves csajtól? Hát... berakni a nyeles aszpirint.....


Akármelyik srác mondhatja, hogy nem akar kapcsolatot vagy megdugni, kevés az olyan csaj akit nem akar valaki minimum egyszer maga alatt tudni...

2016. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

#2: "Igen megmondta,hogy nem akar kapcsolatot,de azt is hogy nem akar megfektetni."

Akkor mégis mi a francot akar?? De-de, meg akar fektetni, csak mivel nem adod könnyen magad, így jegeli a témát. Valószínűleg nem időpocsékolásból randizott veled többször is.....a bugyidba akar jutni és ha továbbra is ilyen butuska maradsz, sajnos be is fog....

2016. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lesz ha vigyázok a bugyimra.:(
2016. márc. 12. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
El ne hidd neki, hogy nem akar megfektetni. ahogy előttem is írták, csak azért mondja, mert tudja, hogy le is koptatnád azonnal. Ezzel próbálja elérni, hogy belezúgj, mert akkor úgyis ő irányít. Ne hagyd magad, mert nagyot fogsz csalódni. :)
2016. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért a nem tudom irányitani meg a nem tudok kiigazodni között van egy kis különbség!

Meg KELL tanulnod irányitani, kontrollálni magad. Lehet normális is a srác éppen, akarhat komoly kapcsolatot. De nem ezzel a szöveggel. Nem akar kapcsolatot. De folyton keres. Visszaél akarva, akaratlan a naivságoddal. Ő megmondta! De te azért -várja!- dölj be neki, hogy ugy csinál mintha fontos lennél neki. És ha el tudja érni hogy lefeküdtél vele, még nem is reklamálhatsz! Hiszen ő megmondta! Csak nem figyeltél oda.

Az biztos, hogy az élet a halálig tanulási folyamat.

És sokszor leszel bánatos, sokat fogsz csalodni. Sz.r dolog! Viszont csak ezekböl fogsz tanulni, ezekből tudod felvértezni magad!

Ha nem probálod ki nem tudod meg soha. Csak a kétség marad. Ezzel nem azt mondom ugorj a nyakába.

Beszélgetés még nem kötelezvény! Indulj abbol ki, csak d.gni akar. Figyelj oda magadra!

De igazság szerint!

Nem szokott a korkülönbség érdekelni. De sajnos te nem vagy idősebb a korodnál, ő meg nem fiatalabb a koránál agyilag.

2016. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez szomorú :(
2016. márc. 13. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!