Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az egyik barátom nemrég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátom nemrég szakított, és most folyton nekem nyavalyog. Jól esik neki ha írhat valakinek?

Figyelt kérdés
Kevés barátja van, és nekem le szokta írni az érzéseit, megbízik bennem. De minden nap ír úgy fél oldalnyit. És olyan kérdései vannak hogy miért kell sírnia? miért történt? együtt lesznek-e valaha? Nem mindig tudok ezekre válaszolni, sokszor nem írok neki semmit csak "láttamozom". Jól esik amikor ír nekem, de néha kissé zavar hogy nem tud túllépni rajta és úgy érzem tőlem vár megoldást. Helyes az ha nem kezdem el megvigasztalni, hanem csak végigolvasom és megköszönöm hogy nekem írta le az érzéseit? Ezzel jobb lesz neki? Mert sokszor egyszerűen nem tudom mit írhatnék neki. Keveset találkozunk személyesen, de akkor mindig más a téma.

2016. márc. 13. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól esik neki hogy megbeszélheti valakivel. Azért ne éreztesd azt vele hogy lesz*rod..
2016. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedre megadtad a választ is.

Igen, jólesik neki, hogy megoszthatja veled azt amit érez, mert ilyen dolgot csak olyannal tesz az ember akiben megbízik. Akiről tudja, hogy neki bármit elmondhat, nem fogja lehülyézni, és nem fogj hagyni, hogy bármi hülyeségen törje a fejét.

Hallgasd/olvasd végig. Figyelj rá. Érezze, hogy figyelsz rá, hogy megérted. Ha kérdezz valamit és tudsz neki valamit válaszolni tedd meg, biztasd.


Egyébként nagyon hülye helyzet lelki szemetesládának lenni, de ezek szerint úgy gondolja te vagy az egyetlen akivel a legbelsőbb gondolatait is meg tudja osztani.


Egyetlen dolgot kijavítanék a gondolatmenetedben, nem az esik jól neki, hogy valakinek leírhatja ezeket, hanem az hogy annak leírhatja akiben bízik.

2016. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te rosszul vagy, biztos vagyok benne, hogy örülsz ha leírhatod valakinek mit érzel, és segítenek neked.


Szerintem nagyon jól esik neki, hogy leírhatja, és hogy foglalkozol vele. Mindenképp próbáld meg átsegíteni ezen a nehéz időszakán. Segítsd, és nem feltétlen kell neki sokat mondó dolgokat mondani. Csak mond meg neki, hogy nem lesz semmi gáz, és lépjen túl. Idő kell neki, szerintem mindenképpen segítsd. De arra is figyelj hogy azért ne nőljön ezzel a nyakadra. 17/f

2016. márc. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szarul avgy alap jo ha kidumalod
2016. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!